Lech Wałęsa zamieścił ogłoszenie o pracę. Stawka jaką sobie życzy zwala z nóg
Lech Wałęsa były prezydent RP szuka pracy, swoje ogłoszenie o pracę zamieścił na portalu dla osób po 50 roku życia, stawka powala

Lech Wałęsa były prezydent RP szuka pracy, swoje ogłoszenie o pracę zamieścił na portalu dla osób po 50 roku życia, stawka jaką sobie życzy za swoje usługi jest powalająca.

Czytaj też: Mateusz Morawiecki został zaatakowany w Gdańsku. Dantejskie sceny

Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy — napisano w ogłoszeniu jakie na portalu dla osób poszukujących pracy zamieścił Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa zamieścił ogłoszenie o pracę

Ogłoszenie ukazało się na portalu flexi.pl. To co oferuje były prezydent oraz całe jego doświadczenie łączy się bezpośrednio z doradztwem tak więc oferuje się jako mówca motywacyjny nie tylko w firmach….ale i w rodzinach.

Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

— mówi dalej ogłoszenie o pracę jakie umieścił w sieci Lech Wałęsa

Zobacz także: Przerażająca wizja Jackowskiego. Wojsko i stan wyjątkowy…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najbardziej zastanawiająca w tym wszystkim jest jednak cena za spotkanie, bowiem Lech Wałęsa za spotkanie mające trwać około 1 lub 2 godziny zażyczył sobie około 20 tysięcy złotych. Zaznacza jednak, że cena jest do negocjacji.

W sprawach rezerwacji terminów oraz zakresu praw do wizerunku prosimy o kontakt. Możliwe również ustalenie innych warunków promocji dla firm w ramach wspierania polskiej gospodarki za granicą — dodaje na końcu.

Jak państwo sądzą czy ogłoszenie o pracę jakie zamieścił w sieci Lech Wałęsa przyniesie mu sukces?

Źródło: wPolityce

Polecamy również:

Borys Budka ma poważne problemy, to może być jego koniec

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok

Monika Olejnik ujawniła list od Marii Kaczyńskiej. To był skandal

Adam Bodnar nie składa broni. Mocny wywiad byłego RPO

Donald Tusk zaatakował Polskę i Węgry. Mocna riposta

Blanka Danilewicz nie żyje. Legenda TVP miała 84 lata