Misiewicz już tak nie wygląda! Metamorfoza roku
Bartłomiej Misiewicz zmienił się nie do poznania, mocno schudł, zmienił sposób ubierania, nowe zdjęcia na Instagram robią wrażenie - metamorfoza roku

Bartłomiej Misiewicz zmienił się nie do poznania, mocno schudł, zmienił sposób ubierania, nowe zdjęcia na Instagram robią wrażenie – to metamorfoza roku.

Zobacz również: Doda przerwała milczenie w sprawie filmu Latkowskiego! Mocne

Znany przede wszystkim z tego, że był ulubieńcem Macierewicza. Kontrowersyjna postać pozostawiająca za sobą niepochlebne opinie o działalności Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej w styczniu 2019 roku trafił do więzienia. Oskarżono go o nadużywanie swojego stanowiska i nielegalne działania w celu uzyskania korzyści majątkowych. 

Misiewicz i jego niesamowita metamorfoza

Już za kratami rozpoczął swoją przemianę, której efekt możemy podziwiać dzisiaj. Bartłomiej Misiewicz schudł kilkanaście kilogramów na skutek bardzo wysokiego poziomu stresu. Po pół roku przebywania za kratami rodzina uzbierała potrzebne na kaucje 100 tysięcy złotych aby były rzecznik MON mógł przebywać na wolności.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po wyjściu Misiewicz kontynuował przemianę. Tym razem robił to już celowo dla siebie i swojej ukochanej, z którą miał brać ślub. Jednakże przez szalejącą pandemię koronawirusa plany młodych narzeczonych musiały zostać nieco odsunięte w czasie.

CZYTAJ TAKŻE: Wielki sukces rządu PiS w Brukseli! Opozycja poniosła klęskę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Metamorfoza, którą przeszedł Misiewicz, jest godna podziwu, a efekty ciężkiej pracy nad sobą można podziwiać w serwisie Instagram gdzie były rzecznik postanowił wrzucić nowe zdjęcia.

Patrząc na zdjęcie nie można wyjść z podziwu. Zmienił się nie do poznania. A wam? Jak podoba się Bartłomiej Misiewicz w takim wydaniu?

Bartłomiej Misiewicz zmienił się nie do poznania, mocno schudł, zmienił sposób ubierania, nowe zdjęcia na Instagram robią wrażenie  - metamorfoza roku
Bartłomiej Misiewicz zmienił się nie do poznania, mocno schudł, zmienił sposób ubierania, nowe zdjęcia na Instagram robią wrażenie – metamorfoza roku

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

Tusk zaatakował rząd PiS. Internauci mu tego nie darowali

Latkowski znowu uderza w Szyca. Zarzucił mu potworną rzecz!