Prawdziwa REWOLUCJA! Do lekarza bez kolejek! Musisz zrobić tylko jedną rzecz

Szybko i bez rejestracji umówić wizytę u lekarza? Wystarczy w wyszukiwarce znaleźć odpowiedniego specjalistę, wypełnić formularz i potwierdzić umówienie wizyty poprzez SMS lub dokonać płatności.

Dzięki nowej usłudze WP abcZdrowie pacjenci mogą korzystać z badań i konsultacji w 130 specjalizacjach. Szybka i bez konieczności rejestracji wizyta możliwa jest dzięki zebraniu i udostępnieniu terminów u prawie 7 tys. lekarzy z całego kraju w jednym miejscu.

– Dzięki tej funkcjonalności zyskują zarówno użytkownicy, jak i lekarze – tak naprawdę każdy specjalista może się do nas zgłosić. Nie stosujemy długoletnich umów, czy opłaty abonamentowej – wyjaśnia Adam Plona, VP Media Product w Wirtualnej Polsce.

Z nowej funkcjonalności można skorzystać również mobilnie. – Serwis zoptymalizowaliśmy do szybkiej i intuicyjnej obsługi na każdym urządzeniu. Chcemy wyróżniać się dostępnością terminów praktycznie „od ręki” – umówienie wizyty bez konieczności długiego oczekiwania to jedna z najczęstszych potrzeb podawanych przez użytkowników – przekonuje Mariola Kucharska, dyrektor obszaru Zdrowie i parenting.