Skandal w rodzinie królewskiej. Ponownie chodzi o…

Skandale niestety od wielu już lat dotykają rodzinę królewską w Anglii. Nie mogą znaleźć sposobu oraz metody, która by ten problematyczny element ich życia całkowicie wyeliminował.

Aktualny skandal dotyczy samej księżnej Kate. Chodzi dokładnie o 51-letniego Gary Goldsmitha, który jest młodszym bratem matki księżnej, Carole Middleton.

Mężczyzna od lat dostarcza sporo skandali całej rodzinie i skutecznie ją kompromituje w oczach brytyjskiej oraz światowej opinii publicznej. Ostatni incydent z jego udziałem dotyczy kłótni jaką odbył z żoną wracając taksówką z przyjęcia. Według relacji kierowcy taksówki – Goldsmith miał bardzo mocno uderzyć żonę, która w efekcie tego po kilku minutach straciła przytomność. Para znikła w mieszkaniu.

Zaniepokojony kierowca wezwał policję oraz pogotowie. Funkcjonariusze wprowadzili go w kajdankach. Ciotka księżnej trafiła do szpitala. Goldsmith aktualnie czeka na rozprawę, która odbędzie się 30 października. Już w przeszłości miewał problemy z alkoholem i narkotykami.