Sobowtór Putina się wygadał? Nagranie krąży w sieci (wideo)

Wiadomym jest, że Wladimir Putin ma kilku sobowtórów. Prawdopodobnie dochodzą oni do głosu gdy trzeba spotkać się w miejscu publicznym, na odsłoniętym terenie. Coraz częściej mówi się o paranojach Wladimira Putina i jego strachu.

Ofiara Borysa nie może być pochowana. Powód łamie serce

W internecie krąży nagranie z domniemanym sobowtórem rosyjskiej głowy państwa. Został zapytany wprost, czy jest Putinem. Odpowiedź budzi kontrowersje. 

Wiadomo, że Władimir Putin ma ponoć co najmniej kilku sobowtórów. Nawet przedstawiciel Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy Andrij Jusow wyznał, że bywa iż głowa państwa jest zastępowana przez trzech „aktorów”.

Każdy z nich jest pod ochroną, mieszka w osobnym pomieszczeniu, wszyscy są nieustannie pilnowani.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Plotki o sobowtórach pojawiły się gdy zaczęto zauważać niuanse w zachowaniu czy też nawet w wyglądzie Putina. Teraz nie ma wątpliwości, że często na imprezach tzw. drugiej kategorii Putina zastępują dublerzy. Jest ich podobno co najmniej trzech.

Sobowtór Putin

Władimir Putin znany jest ze swoich lęków i fobii. Panicznie boi się śmierci stą tez nadgorliwie dba o swoje bezpieczeństwo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak podaje serwis o2.p „w marcu tego roku Putin miał się spotkać z mieszkańcami okupowanego przez Rosjan Mariupola. Przechadzał się ulicami miasta późną porą i rozmawiał z przechodniami. Eksperci zwrócili jednak uwagę, że rosyjski przywódca tak się po prostu nie zachowuje.

Zrzuciła habit i przerwała milczenie. Ujawniła kulisy bycia zakonnicą (wideo)

Także ukraiński wywiad wojskowy wskazał, że to nie Putin odwiedził Mariupol.

Nagranie z sobowtórem (?) Włądimira Putina

Jedno z nagrań krąży w sieci. Prawdopodobnie jeden dublerów brał udział w ostatnim spotkaniu z grupą młodzieży. Sobowtóra zapytano wprost, czy jest Putinem

– Ja. Tak, póki co – odpowiedział mężczyzna.

Japończycy: jest dwóch sobowtórów

Japończycy dzięki technologii AI stwierdzili, że Putin ma co najmniej dwóch sobowtórów których używa do publicznych wystąpień.

Porównali rysy twarzy Putina z domniemanym sobowtórem, który pojawił się na Moście Krymskim. Podobieństwo wykazano w 53 proc. Z kolei podobieństwo między Putinem z Mostu Krymskiego, a tym, który odwiedził Mariupol, wyniosło zaledwie 18 procent.

Oficjalnie Kreml zaprzecza jakoby Putin miał jakichkolwiek sobowtórów.

Polecamy również: