Wygląd córki Laluny może szokować. „Ona ma dopiero 19 lat!” (foto)

Laluna Unique, gwiazda programu „Królowe życia” w TTV prywatnie jest mamą. Jej córka Laura nie raz pokazywała się na ekranie. Wielokrotnie też krytykowała to co robi jej matka – wlącznie z wyglądem. Dziś córka Laluny jest już pełnoletnia. Jej wygląd jednak przeraził część internautów.

Co dalej z Holecką? Masowe wypowiedzenia w TVP

Laluna Unique pokazuje w sieci większośc swojego życia, od jakiegoś jednak czasu jest bardzo powściągliwa w pokazywaniu zdjęć swojej córki Laury.

Córka Laluny ma już 19 lat – jak teraz wygląda?

Córka Laluny wybrała życie inne niz jej matka. Jakiś czas temu zanim jeszcze program „Królowe życia” zdjęto z anteny Laura postanowiła zrezygnować z aktywnego uczestnictwa w show.

Dziś Laura ma już 19 lat. Z tej okazji wyjątkowo Laluna u siebie na Instagramie pokazała jak wygląda jej już prawie dorosła córka. Pokazano kulisy hucznych urodzin, na których nie moglo zabraknąć kosztownych dekoracjii przepychu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak wygląda córka Laluny, Laura?

Gdy jeszcze istniał w telewizji program „Królowe Życia” widac byyło jak Laura inspiruje się stylem sławnej mamy. Krzykliwe styliazacje to był jednak jedyny przejaw brania przykładu z matki. Wielokrotnie w trakcie nagrywania odcinków słychac było krytyczny głos Laury na to co robi z wylądem jej mama. Teraz jednak widocznie coś sie zmieniło. Wygląd Laury zaskoczył bardzo wiele osób.

Makabryczne odkrycie w studni. Nie wezwano pomocy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Internauci komentujący zdjęcia w internecie zauwazyli powiększone usta u 19-latki co bardzo ich zszokowało.

„i juz idzie w matke….ja corka tej drugiej przykre zamiast byc soba to przerobki i ciezkie makeupy” – napisał użytkownik xxx.

„Taka młoda a już idzie w ślady mamusi 😱 Ona ma dopiero 19 lat!” – napisał inny użytkownik o nicku Szkoda.

A wy jak sądzicie? Jak wam sie podoba wygląd Laury?

Zobacz również: