Magda Gessler padła ofiarą oszustwa. Gwiazda TVN ostrzega fanów

Udostępnij:

Magda Gessler ogłosiła wielkie oszustwo. Restauratorka znana z show TVN — Kuchenne Rewolucje poinformowała swoich fanów na portalu instagram o oszustwie. Okazuje się, że przypadek królowej TVN nie jest osamotniony. Wcześniej ofiarą podobnej praktyki padła Anna Mucha. Sprawa jest naprawdę bulwersująca i narusza interes coraz większej ilości celebrytów.

Magda Gessler i wielkie oszustwo! Gwiazda zdradza nieuczciwe praktyki

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka w ostatnim czasie zdobywa życiowe szczyty popularności. Oprócz programów gastronomicznych w TVN gwiazda prowadzi również program „ Sexy Kuchnia Magdy Gessler” w telewizji Food Network Polska. Niestety z powodu rosnącej popularności Magdę Gessler dotknął problem oszustwa w sieci.

Magda Gessler ogłosiła wielkie oszustwo. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje na portalu instagram poinformowała fanów o kłamstwie z użyciem jej wizerunku.
Magda Gessler ogłosiła wielkie oszustwo. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje na portalu instagram poinformowała fanów o kłamstwie z użyciem jej wizerunku.

Mianowicie chodzi o użycie wizerunku Pani Magdy do promocji suplementów diety, które mają poprawić odchudzanie. Ofiarą podobnej praktyki padła niedawno Anna Mucha, której fałszywa wypowiedź oraz zdjęcia zostały wykorzystane w celu promocji „cudownego” produkty. Tego typu sytuację niestety są coraz częściej spotykane w sieci. Wcześniej ofiarami podobnych praktyk stali się między innymi Anna i Robert Lewandowscy, Marcelina Zawadzka, Magda Mołek oraz Agnieszka Dygant.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje

Kim jest gwiazda TVN?

Gessler to bez wątpienia jedna z najlepiej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN. Sławę restauratorce przyniósł program Kuchenne Rewolucję, którego prowadzącą jest od 2010 roku. Na dodatek w ciągu ostatnich 10 lat Pani Magda miała przyjemność prowadzić takie programy jak między innymi Masterchef czy też od niedawna „Sexy Kuchnie Magdy Gessler” na kanale Food Network Polska.

instagram

POLECAMY:

Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości
Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!
Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna

, , ,