Liszowska przeżywa dramat! Czy jeszcze kiedyś zaśpiewa?

Udostępnij:

Piosenka jaka nagrała ostatnio Joanna Liszowska, która nosi tytuł „Into u”, spodobała się fanom, aktorka dostała wiele pochwał na swój temat, a ludzie pytają kiedy mogą spodziewać się więcej. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” (Polsat) ma jednak teraz duży problem, straciła głos, czym podzieliła się na portalu Instagram. Co dalej z jej karierą?

Joanna Liszowska zszokowała ostatnio fanów, gdy zaprezentowała w mediach społecznościowych swój pierwszy singiel pod tytułem „Into u”, piosenka jest naprawdę dobra. Widać dojrzałość i profesjonalna stylizację szwedzkich producentów. Trzeba także przyznać, że gwiazda serialu nadawanego na antenie stacji Polsat „Przyjaciółki”, ma naprawdę dobry głos i przyjemnie się tego słucha.

CZYTAJ TEŻ: To co zrobiła Doda przejdzie do historii!

Wielu zastanawiało się, czy decyzja o rozpoczęciu kariery muzycznej spowodowana była niedawnym rozwodem i chęcią pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności. Prawdą jest, że aktorka namawiana była do tego kroku od lat. Odkąd 12 lat temu wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają”, który zresztą wygrała.

Liszowska piosenka: Into u się spodobało, co dalej? Piosenkarka traci głos!

Joanna Liszowska ("Przyjaciółki", Polsat) traci głos, podzieliła się tym na Instagram, co dalej z jej karierą piosenka "Into u" się spodobała.
Fot.: Joanna Liszowska, screen/ Instagram

Fani z dużą niecierpliwością pytają kiedy będziemy mogli zobaczyć więcej nagrań aktorki. Niestety na Instagramie przekazała niepokojącą wiadomość, ma problemy ze strunami głosowymi i traci głos. Dlatego zdecydowała się na kurację zwaną Jonoforezą, która ma jej pomóc w powrocie do zdrowia.

„Hej!Jonoforeza…podobno pomaga.. Już chce mi się śpiewać!!!”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek

Użytkownicy Instagrama wyrazili swoje nadzieje na szybki powrót do zdrowia Joanny Liszowskiej i my także pragniemy się dołączyć do tych życzeń, mamy także nadzieje na kolejne tak dobre jak „Into u” utwory w przyszłości. Pani Joasiu życzymy szybkiego powrotu na scenę.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina
Polacy w euforii! Powstanie film na który czekają wszyscy
Nie uwierzysz! Gessler wydała na to pieniądze. Suma powala
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą

, , , ,