Skandal w rocznicę wybuchu II WŚ! Nikt nie mógł uwierzyć w te słowa… Nie powinny były paść

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rafał Trzaskowski w przeddzień rocznicy wybuchu II Wojny Światowej wypowiedział słowa które zszokowały Polaków. W takim momencie te słowa nie powinny były paść.

Czytaj też: Afgańczycy w szpitalu w Warszawie. Dwóch chłopców walczy o życie. Trwa operacja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mateusz Morawiecki przekazał, że Rada Ministrów wystąpiła z wnioskiem do prezydenta o wprowadzenie stanu wyjątkowego na okres 30 dni. Chodzi o pas przygraniczny na części województwa podlaskiego i lubelskiego. Na PiS spadła fala krytyki, a Rafał Trzaskowski stwierdził, że to kolejny dowód na bezradność rządu.

Jedyne co PiS robił w sprawie uchodźców, to próbował na nich szczuć przez te ostatnie lata, zamiast się przygotowywać do tego, żeby zabezpieczyć naszą granicę — mówił włodarz stolicy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Są instrumenty, bo przecież przez te ostatnie 8 lat Unia Europejska takie instrumenty stworzyła np. straż graniczna unijna, która mogłaby zostać wezwana, żeby te granice zabezpieczać — dodał.

Rafał Trzaskowski zszokował tymi słowami, w rocznicę II WŚ opozycja mówi tylko o tym

Dla 30 osób i po to, żebyśmy się dowiedzieli o tym, że niby PiS odzyskuje kontrolę nad granicą, wprowadza się stan wyjątkowy — powiedział również Rafał Trzaskowski.

Następnie stwierdził, że wprowadzenie stanu wyjątkowego ma za zadanie odwrócić uwagę Polaków od prawdziwych problemów jakie w opinii Trzaskowskiego mamy obecnie w państwie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To jest robione tylko jako pic na wodę, fotomontaż, żeby odwrócić naszą uwagę od prawdziwych problemów — stwierdził prezydent stolicy.

Prezydent Warszawy stwierdził również, że celem rządu jest zrobienie wszystko aby tylko nie pomóc znajdującym się na granicy z Polską koczującym uchodźcom z Afganistanu.

Zobacz także: Nie wpuszczą do autobusu bez certyfikatu, a to jeszcze nie wszystko. Gigantyczny skandal i afera

Dzisiaj chodzi tylko o to, żebyśmy nie wiedzieli, co się z tymi ludźmi dzieje, dzisiaj chodzi tylko o to, żeby nie można im było dowieźć kocy, dzisiaj chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby PiS udawał, że zabezpiecza granice, a przez parę lat nie robił nic poza szczuciem na uchodźców — oświadczył Trzaskowski dodając, że „stan wyjątkowy nie jest potrzebny, żeby zabezpieczyć granicę. On jest potrzebny do tego, żebyśmy my nie wiedzieli, co na tej granicy się dzieje”.

Rafał Trzaskowski w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej wypowiedział słowa które zszokowały Polaków. Te słowa nie powinny były paść.

Zobacz również nasze szybkie wiadomości:

Polecamy również:

To był zamach! Potężna eksplozja, zaatakowani cywile (wideo)

Skandal. Trzaskowskiemu puściły nerwy i powiedział co naprawdę myśli! Ludzie byli w szoku

Dziecko „spłodzone przez diabła”, „kosmita”. Ojciec kazał je zabić, matka nie posłuchała…

Dantejskie sceny na granicy z Białorusią! Szokujące posunięcie

Jacek Jaworek odnaleziony? Policyjna obława! (wideo)

Porażające odkrycie w składzie szczepionki. Ministerstwo wydało oświadczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →