Dlaczego warto zainwestować w luksusowy zegarek Fiyta?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie ma co ukrywać, że spora część mężczyzn kupując zegarek oczekuje tego, że będzie on luksusowy i jego wygląd będzie idealnie skrojony pod elegancki garnitur czy koszulę. Oczywiście, producenci starają się łączyć luksusowe zegarki z nowoczesnymi funkcjami, udoskonalać mechanizmy, ale trzeba podkreślić, że odpowiednio dobrany zegarek dodaje mężczyźnie pewności siebie. Pojawia się teraz proste pytanie – jaki kupić zegarek? Mamy pewną propozycję, a jest nią azjatycka marka Fiyta. Jakie są jej zalety?

Luksusowe zegarki męskie – dlaczego warto? 

Chcąc zakupić luksusowy zegarek oczekujemy od niego kilku rzeczy. Przede wszystkim tego, że będzie wręcz idealnie stworzony pod naszą rękę, świetnie komponować się z naszymi ubraniami, jak też jego mechanizmy pozwolą na jego funkcjonowanie przez długi czas. Wspomnieliśmy we wstępie, że producenci starają się łączyć klasykę z nowoczesnością, ale wychodzi to z różnym efektem. Luksusowy zegarek na mężczyźnie wygląda estetycznie, gdy idzie na uroczystość rodzinną, ma spotkanie biznesowe czy też chce spotkać się na randce z kobietą. Należy pamiętać, że zegarki Fiyta spełniają wszystkie powyższe oczekiwania. Mając go na ręku mężczyzna ma pewność, że nie jest produkt „pierwszy lepszy”, tylko został on stworzony po to, by właśnie eleganccy mężczyźni mogli cieszyć się z czasomierza urzeczywistniającego ich preferencje. Są to niezawodne zegarki, które zostały stworzone z najwyższej klasy materiałów, a Fiyta jest marką kładącą spory nacisk na to, by ich produkty właśnie mogli nosić prawdziwi gentlemani.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Historia luksusowych zegarków Fiyta

Historia zegarków marki Fiyta co prawda nie jest tak bogata, jak niektórych producentów tworzących zegarki już ponad 100 lat. Marka zaczęła produkcję luksusowych zegarków dopiero w 1987 roku. Od początku jej głównym motywem było oferowanie czasomierzy, które zarazem będą wykorzystywać najnowocześniejsze trendy, ale jednak w oparciu o dobre, sprawdzone wzory. Innowacja i rozwój to dla chińskiej marki hasła przewodnie, natomiast podstawą ma być elegancki mężczyzna oczekujący solidnego zegarka na lata podkreślający jego męskość. Zegarki Fiyta to połączenie azjatyckiej precyzji, dzięki perfekcyjnym mechanizmom idealnie odmierzającymi czas. Warto powiedzieć, że marka rozpoczynała od zatrudnienia 160 osób w mieście Shenzen, co w dzisiejszych czasach wydaje się wręcz zabawne. Od tego czasu upłynęło trochę lat, a marka stała się rozpoznawalna na całym świecie, skutecznie konkurując z innymi zegarkami, które mają większą tradycję i doświadczenie na rynku.

Chińska marka z pewnością skorzystała na światowej ekspansji chińskiej produkcji i technologii, która przebiła się na pozostałych kontynentach. Marka doczekała się kilku wyjątkowych modeli zegarków rewolucjonizujących rynek, o których powiemy sobie później, ale uznaje się, że ogromnym kamieniem milowym dla Fiyta były igrzyska olimpijskie w 2008 roku w Pekinie, gdzie dokonano pewnych analiz, z których wynikło, że męski zegarek Fiyta jest przeznaczony dla fanów piłki nożnej i rajdów samochodowych, ponieważ firma zaistniała na rynku zegarków sportowych. Jeżeli natomiast chodzi o panie, to zegarki kobiece były bardziej sprofilowane pod panie uprawiające lekkoatletykę. Od tego czasu minęło parę lat, a marka wciąż stara się produkować luksusowe zegarki dla eleganckich mężczyzn na całym świecie, co robi z ogromnym sukcesem. Wypada się zastanowić, gdzie firma się zatrzyma, albo też czy w ogóle taka bessa będzie miała miejsce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Eleganckie zegarki Fiyta dla mężczyzn

By dokładniej poznać markę Flyta, trzeba poznać kluczowe produkty dające jej rozpoznawalność. Pierwszy raz świat usłyszał na szerszą skalę nazwę Fiyta w 1990 roku, gdy stworzono zegarek, którego koperta została wykonana z wolframu. To materiał charakteryzujący się niską ścieralnością, lekkością, a przede wszystkim wytrzymałością. Jest odporny na kwasy czy tlen i dzięki temu mógł on służyć przez wiele lat każdemu szczęśliwemu nabywcy. 3 lata później firma poszła o krok dalej i wypuściła na rynek czasomierz, którego koperta była wykonana ze spieków ceramicznych. Nikt wcześniej nie próbował tego robić, a dzięki temu klienci otrzymali produkt niezmiernie odporny na ścieranie. Ta technologia sprawiła, że świat po raz kolejny podziwiał chińską markę, ale jak zobaczycie dalej, nie było to ostatnie słowo firmy zza Muru Chińskiego. Rok 2003 to był czas, w którym zegarki Fiyta zostały stworzone z trytem. Chodziło tutaj o ruch bardziej marketingowy, który miał na celu pokazać, że wyposażenie rosyjskich kosmonautów jest czymś przełomowym i tak też faktycznie się stało. Ten ruch sprawił, że o firmie mówiono na całym świecie i proste skojarzenie „Fiyta – kosmos” stało się jak najbardziej uzasadnione. Nowoczesne zegarki Fiyta cały czas łączą w sobie elegancję i rozwój. Marka idzie swoją drogą i jest alternatywą dla produktów bardziej rozpoznawalnych na całym świecie, jednak chińska marka cały czas próbuje „wrzucać piasek” w tryby światowej czołówki i z pewnością jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Fiyta – postaw na azjatycką precyzję

Mając na ręku zegarek Fiyta, mężczyzna ma pewność, że jest to produkt w pełni przemyślany, wyposażony w azjatycką precyzję mechanizmów, a i doskonale sprawdzi się na każdą okazję. To zegarek stworzony przez mężczyzn, dla mężczyzn. Co będzie za kilka lat? Zakładamy, że firma jeszcze niejednokrotnie zaskoczy światowy rynek i będzie o niej głośno.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →