Doda i Jan Paweł II? Nie uwierzysz co ich łączy, fani byli w szoku

Udostępnij:

Doda w serwisie Instagram umieściła zdjęcie z rodzinnego zbioru, na fotografii jest Jan Paweł II, papież 18 maja obchodził urodziny, a rocznica była bardzo dobrym momentem do tego, aby pokazać fanom, co łączy Dodę z papieżem Polakiem.

Czytaj też: Nie żyje polski gwiazdor. Przeszedł przez piekło

Niedawno zakończono obchody 100 lecia narodzin Karola Wojtyły, które odbywały się na całym świecie. Ludzie pragnęli upamiętnić tego wielkiego Polaka, który dla wielu stał się olbrzymim autorytetem.

Piosenkarka i skandalistka Dorota Rabczewska, także postanowiła przyłączyć się do tych obchodów. Na swoim profilu w serwisie Instagram opublikowała zdjęcie, które wzbudziło wielkie poruszenie wśród obserwujących ją użytkowników. Dlatego, że mało kto mógł się spodziewać, że wyszczekana gwiazda może mieć coś wspólnego z Janem Pawłem II

Kontrowersje towarzyszą Dodzie od lat, ostatnio z powodu jej wpisów w mediach społecznościowych podniosła się wielka wrzawa. Artystka postanowiła oficjalnie zanegować pandemię koronawirusa.

„Miej nawet mały rozum, ale swój”

– stwierdziła wokalistka na Facebooku.

Doda i Jan Paweł II, co ich łączy?

Jak się okazuje Doda, przeglądając stare rodzinne zdjęcia znalazła fotografię, na której zobaczyć można jej babcię klęczącą, wraz z kilkoma innymi kobietami, przed papieżem Polakiem. Takie zdarzenie musiało mieć olbrzymi wpływ na członków rodziny Doroty Rabczewskiej.

Zobacz również: Trzaskowski tym razem przesadził. Grozi już nie tylko TVP…

„W dniu dzisiejszym obchodzimy 100 rocznicę urodzin Karola Józefa Wojtyły – św. Jana Pawła II. Z tej okazji fotografia mojej śp. babci, po której ewidentnie odziedziczyłam umiejętność pozowania do zdjęć nawet jeżeli obok przychodzi święty. Pełne skupienie na obiektywie”

– napisała Doda.

Doda w serwisie Instagram umieściła zdjęcie z rodzinnego zbioru, na fotografii jest Jan Paweł II, papież 18 maja obchodził urodziny, setna rocznica
Doda w serwisie Instagram umieściła zdjęcie z rodzinnego zbioru, na fotografii jest Jan Paweł II, papież 18 maja obchodził urodziny, setna rocznica. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

Ujawniamy perfidną manipulację „Wyborczej” o Szumowskim. To skandal

loading...

, , , ,