Ten 72-latek zszokował świat. Nie uwierzysz czym się zajmuje…

To niesamowite! 72-latek z Tajwanu, Chen San-yuan, gra jednocześnie na 64 smartfonach przytroczonych do jego roweru, w grę mobilną Pokemon Go, Tajwańczyk otrzymał już internetowe przezwisko Dziadek Pokemon Go.

72-letni Tajwańczyk, Chen San-yuan zdobył olbrzymią popularność dwa lata temu gdy zyskał przydomek Dziadek Pokemon Go. Wszystko za sprawą zdjęć, które trafiły do sieci, pokazywały one jak senior gra w mobilną grę Pokemon Go jednocześnie na 11 smartfonach przytroczonych do jego roweru. Już rok później pomysłowy Azjata wrócił z rozbudowaną wersją swojego pomysłu i zaprezentował konstrukcję z 45 smartfonami. To wtedy zgłosiła się do niego maraka Asus, której został ambasadorem, co z pewnością ułatwiło mu zdobycie tak dużej ilości sprzętu elektronicznego.

Czytaj też: Potwierdzone! „Dzień Dobry TVN” znika z anteny

Tym razem starszy mężczyzna zaskoczył kolejny raz i zaprezentował kolejną konstrukcję. Tym razem przyczepił do swojego roweru konstrukcje w kształcie pióropusza pawia, do której zamontowane zostały aż 64 smartfony. Na wszystkich w tym samym czasie uruchomione było Pokemon Go.

Dziadek Pokemon Go, 72-latek z Tajwanu, Chen San-yuan pobił kolejny rekord!

Zagadką dla nas pozostaje sposób w jaki Chen San-yuan porusza się swoim rowerem z tyloma, zasłaniającymi mu całkowicie widoczność telefonami komórkowymi. Dziwi też fakt, że tą sprawą nie zainteresowała się jeszcze policja, gdyż mężczyzna ewidentnie sprawia zagrożenie na drodze.

Zobacz również: Jarosław Bieniuk usłyszał Wyrok! Jest winny

Sam Chen opowiada jak w ogóle doszło do tego, że zaczął pasjonować się grą mobilną skierowaną raczej do młodzieży. Wszystko za sprawą jego syna, który kupił mu pierwszy telefon komórkowy, a także wnuka, który pokazał mu grę.

„Wszystko zaczęło się, gdy syn kupił mi telefon na urodziny, a następnie wnuk nauczył mnie grać w Pokémon Go. To było prawdziwe odkrycie” – wyznał w jednym z wywiadów Dziadek Pokemon Go.

獲得華碩贊助的寶可夢阿伯⋯⋯#危險行為請勿模仿圖片拍攝者:林嘉雯

Gepostet von 行走的故事詩/yanwu am Dienstag, 23. Juni 2020

Źródło: Interia

Polecamy także:

Zginął tragicznie. Nieznane nagranie zostanie opublikowane? Wielkie poruszenie

Kolejne ognisko koronawirusa w Polsce! Sytuacja jest dramatyczna

Ujawniono wyniki badań kierowcy autobusu! Prawda jest przerażająca. Ludzie w szoku

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →