Hit w sieci! Polak we Francji rozwala 3 imigrantów! Wszystko się nagrało [WIDEO]

Tego typu nagrania od razu wrzucone w sieć cieszą się dużą popularnością. To konkretne pochodzi z Francji. Kamery umieszczone w windzie zarejestrowały przedziwną sytuację.

Biały mężczyzna, prawdopodobnie Polak wdał się w sprzeczkę słowną z trzema imigrantami, którzy jechali z nim w windzie. Gdy dojechali na konkretne piętro – zaczęło się.

Bohater nagrania niepozornie wyszedł z windy po czym gwałtownie odwrócił się i trzema celnymi ciosami powalił trzech – co by nie mówić – rosłych facetów.

Oczywiście zaraz pojawią się głosy, że podobne bójki są pomiędzy np “kibolami” u nas w Polsce. Jednak nie dajmy sobie zamydlić oczu. Widać jak na dłoni, że głównym problemem państw zachodnich jest obecnie migracja z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Różnice kulturowe są nie do przeskoczenia, a kultura która wraz z nachodźcami przybywa do Europy powoli trawi nasze wartości.

Na szczęście Polska póki co jest wolna od tego szaleństwa i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

Zobacz wideo:

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.