Nieznana wypowiedź Hitlera o Polakach ujrzała światło dzienne

Udostępnij:

Hitler o Polakach. Wódz III Rzeszy raczej nie jest zbyt pozytywnie kojarzony przez nasz naród. To jego decyzja doprowadziła świat do największej masakry w historii ludzkości.

Wybuch II wojny światowej i jego następstwa wpierw zniewoliły nasz kraj na okres prawie 6 lat, a później rzuciły w strefę wpływów Związku Radzieckiego.

Dziś na światło dzienne wychodzą fakty, które mogą zainteresować niejednego fanatyka ciekawostek oraz teorii spiskowych.

Pod koniec wojny Amerykanie mieli znaleźć w jednym z frankfurckich bunkrów tajny memoriał Hitlera, skierowany do Heinricha Himmlera z 4 marca 1944 roku. Adolf Hitler wspominał tam o Polakach w sposób nietypowy, wręcz niewyobrażalny.

Hitler o Polakach

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.”

Czytaj też: Ania z „Rolnika” zmiażdżona w sieci przez jedno zdjęcie, nieprawdopodobny hejt

Patrząc po czynach wodza Niemców,  ciężko jest w te słowa uwierzyć. Pozostaje nam jedynie potraktować je jako pewną ciekawostkę.

Hitler o Polakach: Wódz III Rzeszy nie jest dobrze kojarzony przez nasz naród. Jego decyzja doprowadziła świat do największej masakry w historii ludzkości.
Hitler o Polakach: Wódz III Rzeszy nie jest dobrze kojarzony przez nasz naród. Jego decyzja doprowadziła świat do największej masakry w historii ludzkości.

POLECAMY:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

Pilne: Koronawirus spowodował pierwszą śmierć w Europie

Mocne! Stuhr parodiuje gest Lichockiej. Dodał ostry komentarz

Nagle odeszła gwiazda hitu TVN. Jej śmierć to szok dla wszystkich

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *