Tego nie wiedziałeś! Nieznana wypowiedź Hitlera o Polakach ujrzała światło dzienne

Udostępnij:

Hitler o Polakach. Wódz III Rzeszy raczej nie jest zbyt pozytywnie kojarzony przez nasz naród. To jego decyzja doprowadziła świat do największej masakry w historii ludzkości.

Wybuch II wojny światowej i jego następstwa wpierw zniewoliły nasz kraj na okres prawie 6 lat, a później rzuciły w strefę wpływów Związku Radzieckiego.

Dziś na światło dzienne wychodzą fakty, które mogą zainteresować niejednego fanatyka ciekawostek oraz teorii spiskowych.

Pod koniec wojny Amerykanie mieli znaleźć w jednym z frankfurckich bunkrów tajny memoriał Hitlera, skierowany do Heinricha Himmlera z 4 marca 1944 roku. Hitler wspominał tam o Polakach w sposób nietypowy, wręcz niewyobrażalny.

Hitler o Polakach

Hitler o Polakach: Wódz III Rzeszy nie jest dobrze kojarzony przez nasz naród. Jego decyzja doprowadziła świat do największej masakry w historii ludzkości.
Hitler o Polakach: Wódz III Rzeszy nie jest dobrze kojarzony przez nasz naród. Jego decyzja doprowadziła świat do największej masakry w historii ludzkości.

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.”

Patrząc po czynach wodza Niemców,  ciężko jest w te słowa uwierzyć. Pozostaje nam jedynie potraktować je jako pewną ciekawostkę.

POLECAMY:

Wielka głupota celebrytów! W jakim świecie oni żyją?!
Maja Bohosiewicz nago w basenie! Panowie, lepiej usiądźcie!
Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach
Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!
Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”
Doda szokuje – pokazała się prawie nago! Tak ostro jeszcze nie było (Zdjęcie)