Mocne! Stuhr parodiuje gest Lichockiej. Dodał ostry komentarz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czwartkowy gest posłanki Lichockiej w Sejmie nie schodzi z ust komentatorów i artystów. Maciej Stuhr na oficjalnym profilu na Instagram parodiuje gest Lichockiej, który wywołał skandal w Sejmie. Środkowy palec posłanki to teraz temat numer jeden w polskiej przestrzeni publicznej. Nie ma się co dziwić, bowiem dawno nie było sytuacji gdzie potknięcie frakcji rządzącej spotkało się z falą krytyki z obu stron barykady sceny politycznej.

Maciej Stuhr parodiuje gest Joanny Lichockiej

Maciej Stuhr na oficjalnym profilu na Instagram parodiuje gest Lichockiej, który wywołał skandal w Sejmie. Środkowy palec posłanki to teraz temat numer 1
Maciej Stuhr na Instagram parodiuje gest Lichockiej/ zrzut ekranu

Posłanka PiS, Joanna Lichocka mocno przesadziła podczas czwartkowego posiedzenia Sejmu. W trakcie debaty dotyczącej przyznania Telewizji Polskiej 2 mld złotych, zeszła z mównicy i pokazała środkowy palec w kierunku opozycji co wywołało skandal w Sejmie. Jej dalsze zachowanie względem przeciwników politycznych było również dalekie od poprawnego. Sytuacja wywołała falę komentarzy nie tylko wśród polityków, ale i działaczy społecznych czy ludzi ze świata kultury i sztuki. W dosadnych słowach wypowiedział się już na ten temat między innymi Jerzy Owsiak, twórca WOŚP. Teraz do tego grona dołączył Maciej Stuhr, który na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram parodiuje gest posłanki Joanny Lichockiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maciej Stuhr skomentował skandal w Sejmie na swój sposób

Na filmie jaki został umieszczony przez aktora nie brakuje ironicznego wydźwięku. Aktor przeciera sobie oczy środkowym palcem komentując sytuację jaka miała miejsce w Sejmie:

Przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył dwa miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo. Ta opozycja chce, żebyśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać (…) Takie mam nerwowe gesty, ale pozdrawiam Telewizję, Jacka Kurskiego (…)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– mówi Maciej Stuhr parodiując gest Lichockiej.

Internauci nie mogli przejść obojętnie obok tego filmu. Gromko zaczęli komentować dzieło aktora. Po komentarzach jakie zostawiali widać, że udzielił im się ironiczny nastrój Macieja Stuhra.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Też ich ślicznie pozdrawiam, jak umierać to tylko przy dobrej telewizji.

Popłakałam się, oczywiście ze wzruszenia

A co wy sądzicie o słynnym już geście Joanny Lichockiej? Czy Sejm to dobre miejsce na tak dosadne manifestowanie swoich sympatii politycznych?

źródło: Instagram

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Szokujący romans Wieniawy! wyszło na jaw z kim się spotyka

Przerażająca metamorfoza Adele! Jej zdjęcie zmroziło fanów

Ewakuacja galerii handlowych w całej Polsce

Michał Szpak idzie na dno, to może być koniec jego kariery

Owsiak nie wytrzymał! Wtrącił się w sprawę Lichockiej – tak ostro jeszcze nie było

Tomasz Kammel zarabia więcej niż prezes TVP? Wiemy ile

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →