Po 3 latach związku zamieszkali razem. Gdy poznał jej nawyki czuje już tylko obrzydzenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wszyscy znamy to uczucie kiedy poznajemy kogoś w kim zakochujemy się bez pamięci. Wtedy nic się nie liczy, nie widzimy wad tej osoby. Nasz ukochany bądź ukochana są dla nas wzorem, ideałem i wydaje się nam że nic tego nie zmieni. Jednak najlepszy lekarstwem na ten stan odurzenia jest czas. Często zdarza się, że to on nas weryfikuje. Ten mężczyzna kiedy poznał nawyki swojej dziewczyny, załamał się i teraz brzydzi się z nią spać.

Czytaj też: Pani Beata przeżyła śmierć kliniczną i ujawniła co jest po śmierci. To nie mieści się w głowie!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ta historia nie różniła się niczym od wielu innych. Najpierw zauroczenie, później przyjaźń i miłość. W końcu para zdecydowała się zamieszkać razem po 3 latach związku. Jednak to z czym przyszło się zmierzyć mężczyźnie jest naprawdę trudne i kłopotliwe zarówno dla niej jak i dla niego.

Mężczyzna poznał nawyki swojej dziewczyny i teraz brzydzi się z nią spać

Okazało się bowiem że kobieta, z która postanowił zamieszkać nie za bardzo lubi…. higienę. Mężczyzna przyznał się w sieci, że jego dziewczyna bierze prysznic co jakieś 7 dni. Zwrócił jej uwagę na t, że zwyczajnie śmierdzi i skoro on to czuje to pozostali również muszą. Niestety dziewczyna zamiast wziąć sobie radę do serca odbiła piłeczkę mówiąc, że gdyby faktycznie było tak jak mówi, to ktoś inny by jej o tym powiedział.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rozmawialiśmy o tym i powiedziałem jej, że moim zdaniem powinna częściej się kąpać i że wstyd mi w ogóle o tym wspominać, ale śmierdzi, i skoro ja to czuję, to inni na pewno też. Ona mówi, że gdyby rzeczywiście tak było, ktoś by jej o tym powiedział. Musiałem przyznać się do tego, że jedna z jej przyjaciółek powiedziała mi o tym w sekrecie, bo wstydziła się powiedzieć jej to wprost. Moja mama i moi znajomi też to stwierdzili” – mówi zdesperowany partner.

Zobacz także: Marek Tomków przeszarżował. Gwiazda aptekarska zbesztana przez sąd

Ona nie chce się myć częściej, bo jak twierdzi: „Woda szkodzi mojej fryzurze”. Ale nie ma żadnej dobrej wymówki kiedy proponuję, że może zakładać czepek kąpielowy, albo że nie musi myć włosów za każdym razem. Już wielokrotnie rozmawialiśmy na ten temat, ale nic się nie zmienia… Czuję się jak dupek, że zwracam na to uwagę, ale też nie czuję się komfortowo śpiąc z nią w jednym łóżku ? Poza tym chciałbym, żeby wykazywała się większą kobiecością. A skoro mowa o kobiecości – kiedy ma okres też nie chce się myć, bo mówi, że to nie ma większego sensu. Więc to kolejne 3-5 dni do okresu, w którym się nie myje” – dodaje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie wie jak długo wytrzyma, sytuacja jest beznadziejna

Mężczyzna nie wie jak długo jeszcze wytrzyma tą nieustanną dyskusję na temat tak podstawowych kwestii jakimi sa higiena, czystość i zdrowie które za tym idzie. Jest przerażony i zaczyna się zastanawiać nad dalszym sensem trwania w tym związku.

“Z jednej strony uważam, że każdy z nas jest wolną istotą i może robić to, co chce, ale z drugiej mam wrażenie, że od tej reguły jest wyjątek dotyczący higieny. Przecież nie wymagam od niej wiele. Martwię się jak to będzie wyglądać, jeśli będziemy mieli dzieci. Czy zachowuję się racjonalnie?”

Źródło: Reddit, Popularne

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →