Para adoptowała dziewczynkę z Ugandy. Gdy wyznała im prawdę o sobie, natychmiast ją odesłali…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ta historia jest niesamowita i przerażająca zarazem. Odbiera i przywraca wiarę w ludzkość i człowieczeństwo jednocześnie. Jessica i Adam Davis są parą, która miała już czwórkę własnych dzieci. Podjęli decyzję o adopcji i… tak to się potoczyło.

Czytaj także: Przerażająca wizja Jackowskiego. Jesienią wydarzy się coś przerażającego. Wszystko wyznał…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Para chciała stworzyć kochający dom dla dziecka, które nie miało w życiu tyle szczęścia co ich dzieci. Byli gotowi na obdarowanie miłością istoty, która mocno tego potrzebowała. Tak trafili na Namatę. Dziecko wybrali podczas wizyty w ośrodku adopcyjnym w Ugandzie.

Historia jaką opowiedziano o dziewczynce poruszyła nimi do głębi. Namata tragicznie straciła tatę, matka strasznie ją zaniedbywała. Dziecko nie chodziło do szkoły. Dziewczynka niemalże cały czas była głodna, pozbawiona bezpieczeństwa, schronienia, troski i miłości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niesamowita historia, która opowiedziała Namata wstrząsnęła

Jessica i Adam zdecydowali się dziewczynkę adoptować i niedługo później Namata przyleciała do Stanów Zjednoczonych. Małżeństwo spokojnie czekało aż dziecko się zaaklimatyzuje. Mimo iż dawali z siebie wszystko, dziewczynka sprawiała wrażenie bardzo nieszczęśliwej. W końcu po 6 miesiącach znała na tyle język angielski, że mogła powiedzieć im całą prawdę.

Namata
Namata

Okazało się, że historia jaką przedstawiono Davisom nie miała pokrycia w rzeczywistości. Namata bardzo tęskniła za swoją mamą, która jak twierdziło dziecko mocno ją kochała i dbała. Postanowili to sprawdzić poprzez adwokata. Dotarł on do matki dziecka i wtedy prawda wyszła na jaw. Kobieta została oszukana. Powiedziano jej, że jej dziecko dostanie szansę na edukację, lepszy start i zaproponowano wyjazd, ale tylko na kilka lat.

Zobacz także: Drastyczna metamorfoza Roksany Węgiel. Fani zszokowani jej wyglądem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Następnie podsunięto papiery, które jak się później okazało były zrzeczeniem się praw rodzicielskich. Gdy kobieta się rzorientowała próbowała za wzselką cenę odzyskać córkę. Bezkutecznie. Brak pieniędzy na adwokata i innych mozliwiości skutecznie blokowąły jej dochodzenie swoich praw.Była przekoanana żejuż nigdy nie zobaczy Namaty.

Davisowie jednak postanowili zwrócić matce dziecko, ponieważ zorientowali się, że w tym przypadku biorą nieświadomie udział w handlu dziećmi. Przy okazji śledztwa wyszło na jaw, ze dzieci które w podobny sposób zostały odebrane jest więcej.

Namata wróciła do mamy i obie są szczęśliwe.

Ta historia jest niesamowita i przerażająca zarazem. Odbiera i przywraca wiarę w ludzkość i człowieczeństwo jednocześnie.
Ta historia jest niesamowita i przerażająca zarazem. Odbiera i przywraca wiarę w ludzkość i człowieczeństwo jednocześnie.

Polecamy również:

3-latka powieszona na smyczy. Koszmar w Nowej Soli

Szokujące zdjęcie Dowbora z córeczką! „Zboczeniec!”. Ciężko na to patrzeć

Doda poszła na całość! W najnowszym teledysku wije się prawie nago (wideo)

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Nie żyje znany dziennikarz TVP. Polska w żałobie

Drastyczna metamorfoza Roksany Węgiel. Fani zszokowani jej wyglądem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →