To mogło spotkać każdego. Porażające nagranie Polaka obiegło całą sieć! Odpowiedź przyszła szybko…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niewiele zostało osób, które nie widziały słynnego nagrania na TikToku. Wściekły mężczyzna pokazuje swoją kuchnię, która jest cała wysmarowana sokiem z kiszonego buraka po tym jak przy otwieraniu butelki napój wystrzelił. Absolutnie wszystko włącznie z twarzą mężczyzny jest od soku.

Czytaj też: Dwie młode kobiety trafiły do szpitala z ciężkimi obrażeniami pochwy. Lekarze ujawnili prawdę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ten film różni się od pozostałych tym, że autor nagrania nie chciał jedynie pokazać w jak skończyć się może nieuważne korzystanie z produktu spożywczego. Jasno wezwał wszystkich w Polsce aby nie kupowali danego produktu. Nagraniu towarzyszyło mnóstwo negatywnych emocji i najgorszych z możliwych przekleństw.

Kuchnia wysmarowana sokiem z kiszonego buraka, film zrobił furorę w sieci

Internauci szeroko komentowali film. Jedni współczuli mężczyźnie tego pobojowiska nie wyobrażając sobie co by zrobili gdyby coś takiego przydarzyło się w ich własnym domu. Inni wprost nie mogli powstrzymać się od zabawnych uwag usiłując uspokoić wyraźnie wkurzonego autora filmu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wobec jasnej krytyki zrzucającej winę na producenta wyrobu odezwała się firma do której produkt należy. Okazało się, że do wypadku doszło bowiem… mężczyzna nie dostosował się do instrukcji, Gdyby to zrobił zapewne mógłby nadal cieszyć się czysta i piękną kuchnią. Mało tego, firma zaproponowała że pomoże mężczyźnie odmalować ściany.

Zobacz także: Sensacyjne wieści o Roxie Węgiel. Ona ma dopiero 16 lat! Nie za wcześnie?

Na opakowaniu zakwasu jest informacja, że musi być otwierany schłodzony. Jest to produkt niepasteryzowany, dzięki temu jest bardzo zdrowy i jest naturalnym probiotykiem, ale jeżeli jest otwierany ciepły i do tego wstrząśnięty, to może taka reakcja nastąpić. Niepasteryzowany zakwas to produkt „żywy”, w którym występują żywe kultury bakterii. Natomiast uspokajamy, że nie zostawimy Pana, który kupił nasz zakwas, z nowym kolorem ścian. Pomożemy w przywróceniu poprzedniego albo nowego, wybranego” – powiedziała dla o2.pl rzecznik prasowa Farmy Świętokrzyskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wściekły mężczyzna pokazał kuchnię, która jest cała wysmarowana sokiem z kiszonego buraka po tym jak przy otwieraniu butelki napój wystrzelił.

Polecamy również:

Olejnik tym razem przesadziła! To koniec jej i programu „Kropka nad i”. Nawet fani zmieszali ją z błotem

Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono znane nazwiska. Dla Polaków do ogromny wstrząs

Lekarz tuż po porodzie upuścił noworodka, który spadł na główkę. Wszystko nagrał ojciec. Film mrozi krew w żyłach

Horror na pogrzebie. Grabarz zaczął piłować dziecięcą trumnę na oczach rodziców

Kazikowi puściły nerwy i wykrzyczał szokujące słowa! Gigantyczna afera, o której mówią wszyscy. Popierasz?

Otwór wielkości średniego państwa na Antarktydzie. To bardzo złe wieści

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →