Uwaga! Kierowcy masowo tracą prawo jazdy – wszystko z jednego powodu

Kierowcy tracą w zwrotnym tempie prawa jazdy. Powodem takiej sytuacji są działania nowej grupy policyjnej o nazwie SPEED. Już dziś za sprawą jej działania uprawnienia do kierowania utraciło ponad 100 kierowców. To jednak nie koniec.

Czytaj też: Magda Gessler ostro na temat Polaków! Przesadziła?!

Według informacji, które przekazał nadkomisarz Marczak – od pierwszego stycznia warszawska policyjna grupa SPEED zatrzymała również ponad 30 dowodów rejestracyjnych.

„Chodziło między innymi o stan techniczny pojazdu” – podał policjant. Dodał, że w tym również, że w tym czasie policjanci z grupy SPEED nałożyli aż 600 mandatów karnych.

„Duża aktywność ze strony policjantów grupy SPEED jest już widoczna na początku roku, ale będzie jeszcze większa w momencie, kiedy rozpoczną się ferie zimowe” – zapowiedział nadkomisarz.

Zobacz również: Anna Mucha zdradza prawdę. Nie jest zadowolona z…

„Policjanci ruchu drogowego będą prowadzić działania także na terenie Warszawy, dlatego, że mamy do czynienia z dużą ilością dróg, które prowadzą przez różne części naszego kraju. Mówimy tutaj o województwach atrakcyjnych turystycznie. Stąd m.in. już dużo wcześniej zaangażowanie policjantów w zakresie dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym” – tłumaczył.

Źródło: Interia

Polecamy:

Lara Gessler ma dosyć?! Odcina się od mediów!
Szokujące wyznanie Halinki Kiepskiej! Była uzależniona od…
Wow! Wieniawa zaprezentowała swoje pośladki!
Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w związku!
Mega wpadka Rosati! Fani jej tego nie darują!
, , ,
Bartosz Palędzki

Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>