SZOK! Rodzice płacą nosicielowi HIV aby współżył z ich córkami! “Wszystkie mają z tego przyjemność”

40-letni mężczyzna pracuje w swojej wiosce w Malawi jako “hiena”. Jest to rodzaj męskiej prostytutki, przeznaczonej dla bardzo młodych dziewcząt. Mężczyzna jest nosicielem HIV.

Eric Aniva – bo tak ma na imię “hiena”- na zlecenie rodziców dziewczynek uprawia z nimi sex. Jest to “oczyszczający” rytuał, który ma chronić całą rodzinę. Opłata za “usługę” wynosi od 4 do 8 euro.

-Większość, z którą sypiam to młode dziewczyny, chodzą do szkoły– mówi Aniva. Niektóre mają tylko 12-13 lat, ale wolę starsze. Wszystkie mają przyjemność z tego, że jestem ich “hieną”– dodaje.

Są bardzo dumne i mówią innym ludziom, że jestem prawdziwym mężczyzną, który wie jak zadowolić kobietę– mówi rozmowie z BBC.

Korzystanie z usług “hieny” jest lokalnym zwyczajem. Zamawia się takową gdy dziewczyna przejdzie pierwszą menstruację.

Wbrew temu co opowiada Eric, dziewczynki nie są zadowolone z tych praktyk:

-Musiałam to zrobić dla moich rodziców. Jeślibym odmówiła, to moja rodzina zostałaby zaatakowana przez choroby albo samą śmierć, więc się bardzo bałam– mówi jedna z dziewczyn.

Przedstawiciele rządu tego afrykańskiego państwa wyraźnie podkreślają, że nie mogą zakazać stosowania tego typu obrządków, jednak będą namawiać mieszkańców wiosek do tego aby sami przestali je stosować.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →