UFO jednak istnieje! Agencja rządowa właśnie ujawniła dowody

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niewyjaśnione zjawiska są rejestrowane na naszym niebie od lat. Czy UFO to kosmici, albo tajne projekty? Odpowiedź na te pytania pozostawała przez lata w kwestii domysłów. Sławę przez lata zdobyła Strefa 51, gdzie podobno rząd USA przetrzymywał statek poza ziemski. Teraz agencja rządowa postanowiła się odnieść oficjalnie do tych doniesień.

Przez wiele lat poszukiwacze UFO byli traktowani jak niespełna rozumu. Wszystkie mainstream-owe media wyśmiewały każdego, kto tylko napomknął o możliwości, że naszą planetę odwiedzają kosmici.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz sytuacja uległa diametralnej zmianie i doniesienia o spostrzeżeniach dziwnych obiektów trafiają do głównych wydań wiadomości na takich stacjach jak CNN, czy NBC. Wyjaśnić to można tylko tym, że faktycznie coś jest narzeczy, bo nawet rząd USA nie odżegnuje się od takich doniesień.

CZYTAJ TEŻ: Górniak upokorzyła swoich fanów. Nie pozostali jej dłużni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nawet marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych postanowiła upublicznić część swoich archiwów z takich spotkań oraz podać do wiadomości publicznej zmianę dyrektywy w ich zgłaszaniu przez żołnierzy.

UFO na naszym niebie! USA potwierdza ich istnienie!

Niewyjaśnione zjawiska takie jak UFO. Czy to kosmici, czy tajne projekty USA? Czy Strefa 51 przetrzymuje obcych? Teraz mamy odpowiedź.
Niewyjaśnione zjawiska takie jak UFO. Czy to kosmici, czy tajne projekty USA? Czy Strefa 51 przetrzymuje obcych? Teraz mamy odpowiedź.

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych Ameryki postanowiła zachęcić swoich żołnierzy do zgłaszania zaistniałych spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi, potwierdzając ich obecność na naszym niebie.

Na dowód dowództwo postanowiło upublicznić film ze spotkania z dziwnym pojazdem latającym nazwanym „Tic Tac”. Ze względu na jego cylindryczny, przypominający cukierek Tic taca kształt.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Film nagrał myśliwiec bojowy z grupy uderzeniowej lotniskowca Nimitz, a obiekt widoczny był na wszystkich radarach, również na pokładach statków pływających w grupie. Obiekt osiągał zastraszające prędkości oraz wykonywał nieosiągalne zwroty i uniki, które zaprzeczały znanym nam prawom fizyki. W końcu obiekt zniknął z radarów.

Czy byli to obcy przybysze z innej planety? Tego dowództwo floty nie potwierdza, ale też nie zaprzecza. Dowiadujemy się coraz więcej o sytuacji z UFO i rządy postanawiają ujawniać nam następne informacje. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i powinniśmy się dowiedzieć więcej na ten temat.

źródło: The Drive

POLECAMY:

Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!
Zdrójkowski zdradza szczegóły sezonu Rodzinka.pl!
Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta
Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →