Grabowski ponownie zakochany? To sporo młodsza kobieta
Grabowski/ screen YouTube

Andrzej Grabowski i nowa partnerka? Tak wynika z doniesień portalu Plotek. Andrzej Grabowski to przede wszystkim gwiazda serialu Świat według Kiepskich oraz juror programu Taniec z Gwiazdami. Od kilku lat możemy go również oglądać w serialu TVP – Blondynka, gdzie wciela się w postać miejscowego polityka. Prywatnie Andrzej Grabowski był żonaty dwukrotnie. Oba związki niestety zakończyły się rozwodem. Pierwsze małżeństwo aktora zakończyła zdrada. Z kolei drugie zyskało rozgłos za sprawą głośnego rozwodu i podziału majątku. Dziś media informują, że aktor ponownie jest zakochany. Kim jest jego nowa wybranka serca?

Andrzej Grabowski to przede wszystkim gwiazda serialu Świat według Kiepskich oraz juror programu Taniec z Gwiazdami. Aktor od dawna jest sam. Jego ostatni związek zakończył się w 2016 roku po bardzo głośnym procesie. Chodziło między innymi o majątek i chorobę jego drugiej żony.

Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Odwiedzałem ją w szpitalu, towarzyszyłem jej, gdy miała robione badania, gotowałem dla niej posiłki.

powiedział w jednym z wywiadów Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski i nowa partnerka

W chwilach samotności aktor bez wątpienia mógł liczyć na wsparcie dwóch córek, które również są aktorkami. Mimo wszystko należy zwrócić uwagę, że taka relacja nie wszystkim może wystarczyć. Wygląda na to, że z takiego właśnie założenia wychodzi Andrzej Grabowski, który miał niedawno związać się z nową kobietą. Jego nowa wybranka również ma być związana z branżą filmową i na dodatek jest sporo młodsza od aktora. Mowa tu o różnicy wynoszącej nawet 30 lat.

Aktor tych plotek jeszcze nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Mimo wszystko niedawno wyznał, że doskwiera mu samotność.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Nowa gwiazda w obsadzie Kiepskich. Fani zachwyceni

Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało

– mówił wtedy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Andrzej Grabowski i nowa partnerka? Andrzej Grabowski  to  gwiazda serialu Świat według Kiepskich oraz juror programu Taniec z Gwiazdami.  Czy znalazł miłość?
Grabowski/ screen YouTube

Polecamy też:

Woźniak-Starak tym ruchem ogłosiła koniec żałoby

Rusin wyrzucona z TVN? Widzowie zamarli

Powrót serialu Ranczo jest zagrożony – znamy powód

Okropne! Mąż upokorzył Felicjańską, wrzucił jej nagie zdjęcie na Insta

Dramat w życiu Żukowskiego. Został zmuszony do ostateczności

Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów