Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
fot.: Robert i Anna Lewandowscy, screen/ YouTube

Wczoraj cały świat obiegła wspaniała wiadomość o tym, że Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo! Ciąża, o której Anna Lewandowska poinformowała oficjalnie za pośrednictwem portalu Instagram będzie z pewnością wielkim medialnym wydarzeniem. Również Robert Lewandowski, zawodnik klubu Bayern Monachium podzielił się z fanami tą radosną nowiną.

Czytaj też: Kurdej Szatan zniszczona w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości

Drużyna Lewandowskich znów się powiększy! Taką informację słynne małżeństwo przekazało mediom wczoraj, ale zanim to się stało, Robert Lewandowski dał znać światu w charakterystyczny dla siebie sposób. Gdy strzelił gola dla drużyny Bayern Monachium, złapał piłkę, wsadził ją sobie pod koszulkę, a kciuk umieścił w ustach. Nawiązał tym samym do tego, jak podzielił się ze światem wieściami o tym, że w drodze jest jego pierwsza córka, Klara Lewandowska, bowiem uczynił to w podobny sposób.

Ciąża, w której jest Anna Lewandowska potwierdzona!

Ciąża, w której jest Anna Lewandowska potwierdzona poprzez Instagram! W Bayern Monachium święto. Robert Lewandowski jest tatą, a Klara Lewandowska siostrą!
fot.: Robert Lewandowski, screen/ Instagram

Ciąża, w której jest Anna Lewandowska została oficjalnie potwierdzona przez nią samą za pośrednictwem portalu Instagram, na który wrzuciła wczoraj zdjęcie męża chwalącego się przed tłumami wiwatujących kibiców Bayern Monachium, że zostanie tatą. Tym samym ukróciła wszelkie spekulacje i od teraz możemy mieć pewność, że rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy.

Czytaj też: Wieniawa idzie drogą Kurdej Szatan? To może być jej koniec w TVP!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przypomnijmy, że Anna Lewandowska oprócz bycia żoną Roberta, jest także utytułowaną zawodniczką karate, instruktorką fitness oraz właścicielką linii prozdrowotnych produktów. Wraz z mężem słynie z tego, że trzyma media na dystans i nie dopuszcza ich do swojego życia prywatnego. Robi to bardzo skutecznie, bowiem świat do tej pory nie miał okazji zobaczyć, jak wygląda Klara Lewandowska. Czy do kolejnej ciąży i drugiego dziecka para będzie podchodzić równie skrycie? Pewnie tak, ale to nie oznacza, że medialny szum wokół faktu, że Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko będzie mniejszy.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Żenujące zachowanie Górniak! Wprost brak na to słów
Lara Gessler zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości
Edyta Górniak zdecydowała się na trudny krok! Wszystko pokazała publicznie
Magda Gessler zdradza swój sekret. Jest to olbrzymi problem!
Panowie lepiej usiądźcie! Wieniawa pokazała stanowczo za dużo!