Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ YouTube

Wiktoria Gąsiewska publicznie paradowała w samym bikini w centrum miasta. Gwiazda seriali TVP, między innymi „Rodzinka.pl” oraz „Barwy szczęścia” pokazała to wszystko na swoim profilu na portalu Instagram. Nie spodziewała się pewnie takiej fali krytyki ze strony użytkowników.

Jako młodzieżowa gwiazda telewizji Wiktoria Gąsiewska pokazała się szerszej publiczności w serialu Polsatu pod tytułem „Rodzina Zastępcza”, ale dopiero rola w kultowym już serialu TVP „Rodzinka.pl” dała jej prawdziwą rozpoznawalność. Od tego czasu występuje w różnych produkcjach telewizyjnych oraz filmowych. Pojawiła się w „Przyjaciółkach”, czy „Pierwszej miłości”, gra też jedną z głównych ról w serialu TVP2 „Barwy szczęścia”.

CZYTAJ TEŻ: Jackowski przepowiada przyszłość PiS-u! Czy nad Jarosławem zbierają się czarne chmury?!

Gąsiewska prawie nago w kawiarni! Fani nie zostawiają na nie suchej nitki

Wiktoria Gąsiewska nago (Rodzinka.pl, Barwy Szczęścia, TVP) publicznie paradowała w samym bikini w centrum miasta, pokazała to wszystko na portalu Instagram.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Wiktoria Gąsiewska prawie nago. Ostatnio jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na swoim profilu na Instagramie umieściła serie zdjęć. Wiktoria Gąsiewska kupuje kawę w kawiarni jednej z sieciówek w samym bikini, mimo że ekspedientka obsługująca ją nosi hidżab. Wielu internautów wyraziło swoje niezadowolenie z takiego zachowania. Oto tylko niektóre z negatywnych komentarzy:

Gąsiewska otrzymała między innymi taki komentarz „Nie było Ci wstyd stać prawie nago przy dziewczynie w hidżabie?”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„raczej summer ass”

„Prawda jest taka, ze chodzenie półnago w miejscu gdzie się pije/je jest równie obrzydliwe, co łażenie bez koszulki w mieście/korzystanie z publicznej komunikacji w takiej sytuacji. Poolbar to nie jest raczej. „

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tragedia, przestaje panią obserwować”

„Czy naprawdę trzeba wrzucać zdjęcie z wypinanym i prawie gołym tyłkiem ??? Co chce Pani przez to osiągnąć?? Oglądalność zwiększyć??? Żenujące.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wendzikowska pokazuje piersi! Robi się naprawdę gorąco!

Czy użytkownicy Instagrama mają rację zarzucając niestosowne zachowanie młodej gwieździe? Chyba faktycznie, nawet będąc na wakacjach można mieć trochę przyzwoitości i zarzucić na siebie trochę materiału jak idzie się coś zjeść lub wypić.

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Magda Gessler o dzieciach. Jej opinia was zaskoczy!
Skandal w Dzień Dobry TVN! Filip Chajzer grubo przesadził!
Kuba Wojewódzki o rodzicach. Będziecie w szoku, co wyznał!
Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!
Szok! Wojewódzki był molestowany?!