Cezary Pazura został skatowany?! Jego żona zabrała głos
fot.: Cezary Pazura, Edyta Pazura, screen/ YouTube

„Wujek Czarek” to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina i estrady, bowiem gwiazdor świeci sukcesy już od wielu lat. Cezary Pazura – bo o nim mowa – może się także poszczycić udanym życiem małżeńskim, bo jego żona (w tej roli Edyta Pazura) i on dobrali się idealnie. Ostatnio jednak kobieta wrzuciła na Instagram fotografię, która sprawiła, że część fanów zaczęła powątpiewać w to, czy ich małżeństwo faktycznie jest takie udane. Co takiego zrobiła żona aktora grającego w takich hitach, jak „Futro z misia” czy „Psy 3”?

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Żadna przemoc nie powinna być powodem do żartów, ale mimo tego, Edyta Pazura postanowiła pójść tą drogą. Wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widać, że Cezary Pazura ma pobitą twarz, jednak jego żona twierdzi, że ona jedynie była autorką zdjęcia. Fani komentujący pod fotografią zaczęli zastanawiać się, czy rodzinna sielanka, jaka Pazurowie kreują w mediach to rzeczywiście fakt, bo zdjęcie wygląda koszmarnie.

Cezary Pazura i jego żona bawią się konwencją przemocy domowej?

Cezary Pazura i jego żona, Edyta Pazura, pochwalili się na Insta zdjęciem pobitej twarzy aktora filmów "Futro z misia" i "Psy 3". Czy wszystko u nich ok?
fot.: Cezary Pazura, screen/ Instagram

Znaleźli się i tacy, którzy skrytykowali sam pomysł zabawy konwencją przemocy domowej i dzieleniem się takimi zdjęciami z publicznością. Oczywiście, Cezary Pazura i jego żona mają prawo do żartów, ale – zdaniem niektórych – przemoc domowa to nie jest dobry temat na wygłupy, nawet jeśli dotyczy mężczyzn.

Czytaj też: Szok! Wojewódzki był molestowany?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prawda stojąca za fotografia jest prawdopodobnie bardzo trywialna, bo aktor, który zagrał ostatnio w filmie „Futro z misia” i „Psy 3” wrócił zapewne do domu bez ściągania charakteryzacji. Cezary Pazura i jego żona uznali pewnie, że będzie to świetny materiał na zabawne zdjęcie. Fani wujka Czarka mogą odetchnąć, bowiem jego rodzinne szczęście wydaje się być niezagrożone.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
Anna Lewandowska niemal zupełnie nago! Tak gorąco jeszcze nie było!
Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!