Skandal w Dzień Dobry TVN! Filip Chajzer grubo przesadził!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prezenter TVN Filip Chajzer zaliczył ostatnio ogromną wpadkę. W programie „Dzień Dobry TVN” trwała dyskusja o zaburzeniach lękowych a dziennikarz postanowił z tego zażartować udając atak paniki. W porannym programie wystąpiła także psycholog Małgorzata Ohme która w żaden sposób nie zareagowała na nieodpowiednie zachowania współprowadzącego program. Internetowy profil Facebook Chajzera zaczęła zalewać fala hejtu.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki o rodzicach. Będziecie w szoku, co wyznał!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji

Zachowanie Filipa Chajzera jako prowadzącego program śniadaniowy w TVN było skandaliczne. Prezenter w prześmiewczy sposób naśladował osoby zmagające się z atakami paniki udając ,że sam ma taki atak na myśl o zakupach w Black Friday. Na zakończenie programu Filip zaczął udawać ,że nie może złapać tchu, rozpiął koszulę ,zaczął osuwać się z krzesła i wykrzykiwać :

Mam atak, Gosiu zabierz mnie stąd gorąco mi, przerwa, przerwa, przerwa”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W odpowiedzi na zachowanie Filipa jedna z dwóch obecnych psycholożek powiedziała z uśmiechem na twarzy :

Filipku wszytko jest dobrze , masz dwie panie psycholog na ciebie jednego”

Porażająca w tej sytuacji jest także postawa dwóch psycholożek biorących udział w programie . Małgorzata Ohme oraz Maria Rotkiel wykazały się całkowitym brakiem profesjonalizmu żartując razem z Filipem z osób cierpiących na atak paniki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ponieważ fani Dzień Dobry TVN są zniesmaczeni zachowaniem prezentera posypała się fala niemiłych komentarzy na profilu Facebook dziennikarza. Początkowo Filip Chajzer który prowadzi od niedawna regularnie program śniadaniowy w TVN próbował się bronić ,wydał nawet oświadczenie w którym przepraszał osoby chore które poczuły się urażone . Następnie przeszedł do kontrataku wspominając ,że od wielu lat zmaga się z atakami internautów dotyczącymi śmierci jego syna.

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Ponieważ zdarzenie to odbiło się szerokim echem na Facebooku powstała grupa „Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji”. Setki osób podpisały już internetową petycję.

A wy jak sądzicie czy Chajzer powinien zostać usunięty za swoje zachowanie z programu Dzień Dobry TVN?

Źródło : pikio.pl

POLECAMY :

Słynny Brytyjczyk masakruje Gretę Thunberg! “To idiotka”
Roznerski szczerze o karierze. Byłby nikim gdyby nie…
W TVP poszło na noże! Poseł KO zmasakrowany przez wiceministra
Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Szok! Wojewódzki był molestowany?!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,