Skandal w Dzień Dobry TVN! Filip Chajzer grubo przesadził!

Prezenter TVN Filip Chajzer zaliczył ostatnio ogromną wpadkę. W programie „Dzień Dobry TVN” trwała dyskusja o zaburzeniach lękowych a dziennikarz postanowił z tego zażartować udając atak paniki. W porannym programie wystąpiła także psycholog Małgorzata Ohme która w żaden sposób nie zareagowała na nieodpowiednie zachowania współprowadzącego program. Internetowy profil Facebook Chajzera zaczęła zalewać fala hejtu.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki o rodzicach. Będziecie w szoku, co wyznał!

Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji

Zachowanie Filipa Chajzera jako prowadzącego program śniadaniowy w TVN było skandaliczne. Prezenter w prześmiewczy sposób naśladował osoby zmagające się z atakami paniki udając ,że sam ma taki atak na myśl o zakupach w Black Friday. Na zakończenie programu Filip zaczął udawać ,że nie może złapać tchu, rozpiął koszulę ,zaczął osuwać się z krzesła i wykrzykiwać :

Mam atak, Gosiu zabierz mnie stąd gorąco mi, przerwa, przerwa, przerwa”

W odpowiedzi na zachowanie Filipa jedna z dwóch obecnych psycholożek powiedziała z uśmiechem na twarzy :

Filipku wszytko jest dobrze , masz dwie panie psycholog na ciebie jednego”

Porażająca w tej sytuacji jest także postawa dwóch psycholożek biorących udział w programie . Małgorzata Ohme oraz Maria Rotkiel wykazały się całkowitym brakiem profesjonalizmu żartując razem z Filipem z osób cierpiących na atak paniki.

Ponieważ fani Dzień Dobry TVN są zniesmaczeni zachowaniem prezentera posypała się fala niemiłych komentarzy na profilu Facebook dziennikarza. Początkowo Filip Chajzer który prowadzi od niedawna regularnie program śniadaniowy w TVN próbował się bronić ,wydał nawet oświadczenie w którym przepraszał osoby chore które poczuły się urażone . Następnie przeszedł do kontrataku wspominając ,że od wielu lat zmaga się z atakami internautów dotyczącymi śmierci jego syna.

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Ponieważ zdarzenie to odbiło się szerokim echem na Facebooku powstała grupa „Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji”. Setki osób podpisały już internetową petycję.

A wy jak sądzicie czy Chajzer powinien zostać usunięty za swoje zachowanie z programu Dzień Dobry TVN?

Źródło : pikio.pl

POLECAMY :

Słynny Brytyjczyk masakruje Gretę Thunberg! “To idiotka”
Roznerski szczerze o karierze. Byłby nikim gdyby nie…
W TVP poszło na noże! Poseł KO zmasakrowany przez wiceministra
Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Szok! Wojewódzki był molestowany?!

, , , , ,