Kuba Wojewódzki o rodzicach. Będziecie w szoku, co wyznał!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i jego rodzina, to temat, który interesuje tysiące Polaków. Bogusław Wojewódzki i Maria Wojewódzka to rodzice Króla TVN. Niestety oboje już nie żyją. Nie ulega dziś wątpliwości, że dla Kuby byli jednymi z najważniejszych osób w jego życiu. To oni wdrażali do jego życia wszelkie wzorce i zasady. Kuba wielokrotnie podkreślał, że bez rodziców nie byłby tym kim jest dzisiaj. Co dziś na ich temat uważa Kuba? Jak samozwańczy król widzi dzisiejsze „partnerskie” wychowanie potomstwa?.

Kuba Wojewódzki i jego rodzina

Kuba Wojewódzki i jego rodzina, to temat,  który interesuje tysiące Polaków. Bogusław Wojewódzki i Maria Wojewódzka to rodzice Króla TVN.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

-Moja matka jest najbardziej surowym i sceptycznym ochładzaczem entuzjazmu, samouwielbienia i zapętlenia w tym, co robię. Gdy nadużywam w TV słów powszechnie używanych jako obelżywe, dostaję od niej żółtą kartkę. Jestem już na tyle duży i świadomy, że nie potrzebuję, by ktoś był zwierciadłem mojego narcyzmu. Żeby mama mi robiła wycinankę z pism kolorowych, gdzie napisali, że kupiłem sobie nową rakietkę do badmintona. Fajnie mieć taką przystań zdrowego rozsądku, sceptycznego racjonalizmu. Kocham mamusię. Mamusia wie, że ja nie mam takiej filozofii życiowej jak Eminem, który mówi: „Przyszedłem po to, by rozpieprzyć świat”. Oczywiście nie do końca jestem sformatowany według marzeń moich rodziców, którzy zapewne by woleli, żebym był prawnikiem albo lekarzem, ale akceptowali na przykład to, że postanowiłem grać na perkusji. Narażając ich tym samym na ostracyzm sąsiedzki. Co więcej, ojciec prawnik sam mi ją kupił. – mówił Kuba Wojewódzki w rozmowie z Ellie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim byli rodzice Króla TVN?

Czytaj też: Szokujące wyznanie Rosati! Była torturowana!

Bogusław Wojewódzki i Maria Wojewódzka to rodzice Króla TVN. Niestety oboje już nie żyją. Nie ulega wątpliwości, że oboje byli dla Kuby najważniejszymi osobami w jego życiu. Mimo że dziennikarz uchodzi za postać mocno kontrowersyjną, to jego rodzice za życia stosunkowo często uczestniczyli w jego programach rozrywkowych. Mama Kuby, a więc Pani Maria Wojewódzka kilkukrotnie pojawiała się w programie syna. Z kolei ojciec dziennikarza – Bogusław Wojewódzki zasłynął z ostrej wypowiedzi na temat Andrzeja Dudy na łamach audycji radiowej syna. Jak dziś Kuba wspomina swoich rodziców i co sądzi o dzisiejszych metodach wychowania?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Kinga Rusin zdradziła swój sekret! Będziecie w szoku, co wyznała

Jak z kolei Kuba ocenia pasterskie wychowanie dzieci?

-Mnie się podoba, jak to robi mój przyjaciel Muniek Staszczyk. Dla fanów, rówieśników, swoich dzieciaków jest takim śmiesznym gawroszem Muńkiem. Ale dzieci mówią do niego tato. Opowiadał mi ile energii, ile wartości jest w tym słowie. Ja sam, jak miałem 9 lat, mówiłem do mamy Mario, a do ojca Bogusławie, ale chciałbym, żeby dzieci mówiły do mnie tato. Żyję zresztą w przeświadczeniu, że się rozmnożę tylko raz i będę miał jedno dziecko, ale zobaczymy. – wyznał Kuba.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości
Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali
Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →