Nie uwierzysz! Gessler wydała na to pieniądze. Suma powala
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Magda Gessler inwestuje w Alkohol! Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje postanowiła podbić kolejną branżę, a tym razem wybór padł na firmę produkującą alkohole. Mazurska Manufaktura Alkoholi, to częściowo nowy biznes popularnej w całym kraju restauratorki.

Magda Gessler inwestuje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, dużo miejsca w jej życiu zajmuje alkohol. Poza pracą w telewizji restauratorka prowadzi szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji, firmę Ice Queen. Do tego grona od niedawna można dopisać także udziału gwiazdy w nowej firmie pod nazwą „Mazurska Manufaktura Alkoholi”. Gessler podjęła decyzję o wyłożeniu ponad 400 tysięcy złotych na wykupienie udziałów w nowym biznesie.

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Grabowski zdradził sekret filmu „Polityka”. Chodzi o prezesa PiS

Gessler inwestuje w alkohol – Mazurska Manufaktura Alkoholi to nowy biznes gwiazdy

Gessler alkohol: Mazurska Manufaktura Alkoholi to firma, która powstała w 1898 roku i od samego początku działa na terenie Szczytna. Firma podjęła także decyzję o wyemitowaniu 143 tysięcy akacji. Za jedną z nich należy wyłożyć około 29 złotych. Sporą część akcji wykupiła gwiazda TVN, a przeznaczona na ten cel suma ma wynosić około 400 tysięcy złotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler inwestuje w alkohol. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wykupiła udział w "Mazurska Manufaktura Alkoholi".
Fot.: Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, TVN), screen/ Instagram

Magda Gessler, Gwiazda TVN, i alkohol

Restauratorka to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Restauratorka na co dzień prowadzi takie programy telewizyjne jak między innymi Masterchef czy Kuchenne Rewolucje. Na dodatek Pani Magda posiada również szereg własnych interesów, na których czele są przede wszystkim liczne restaurację.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Wojewódzki pokazał się jak był młody. Nie poznałbyś go
Gessler wrzuciła zdjęcie jak była młoda. Szok to mało powiedziane
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim