Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie
Prowadzący talk-show Za Drzwiami Actors Studio, ang Inside Actors Studio James Lipton nie żyje, widzowie w Polsce jego program mogą kojarzyć z TVN Style.

Prowadzący talk-show Za Drzwiami Actors Studio, w oryginale Inside Actors Studio James Lipton nie żyje, widzowie w Polsce jego program mogą kojarzyć z TVN Style. Jak wyjaśniła jego żona, Lipton zmarł po wieloletniej walce z ciężką chorobą nowotworową, miał 93 lata.

James Lipton od lat prowadził wyjątkowy Talk-show pod tytułem Za Drzwiami Actors Studio, po angielsku Inside Actors Studio. W którym przeprowadzał bardzo szczere wywiady z największymi gwiazdami kina. Także w Polsce mogliśmy zapoznać się z jego programem dzięki TVN Style, który od lat emitował go na swojej antenie.

Legendarny prowadzący talk-show James Lipton nie żyje, zmarł w wieku 93 lat

Prowadzący James Lipton zmarł w poniedziałek wieku 93 lat w Nowym Jorku. Jak poinformowała jego wieloletnia partnerka Kedakai Turner, Lipton mimo najlepszej opieki medycznej, przegrał walkę z nowotworem pęcherza moczowego.

„Można tak wiele powiedzieć o Jamesie Liptonie, ale jestem pewna, że chciałby zostać zapamiętany przede wszystkim jako ktoś, kto kochał to, co robił, i miał ogromny szacunek dla wszystkich, z którymi pracował”

– tak pożegnała swojego męża Kedakai

Czytaj też: Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

James Lipton nie żyje, jego talk-show był na antenie ponad 20 lat

Jego talk-show znajdował się na antenach telewizji na całym świecie od ponad 20 lat. W tym czasie odwiedziły go największe gwiazdy światowego kina. Między innymi były to: Brad Pitt, Angelina Jolie, Jack Nicholson, Al Pacino, Robert de Niro, John Travolta, Johny Deep, Meryl Streep, czy chociażby Halle Barry.

Prowadzący talk-show Za Drzwiami Actors Studio, ang Inside Actors Studio James Lipton nie żyje, widzowie w Polsce jego program mogą kojarzyć z TVN Style.
Prowadzący talk-show Za Drzwiami Actors Studio, ang Inside Actors Studio James Lipton nie żyje, widzowie w Polsce jego program mogą kojarzyć z TVN Style. screen/ YouTube

źródło: Pikio

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Doda zawiesza karierę. Podjęła ostateczną decyzję