Czołowa gwiazda odchodzi z TVN. Znamy powód jej decyzji
Maja Sablewska/ screen YouTube

Maja Sablewska to prezenterka stacji TVN i TVN Style, która jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Dziś okazuje się, że Sablewska odchodzi z TVN. Bez wątpienia jest to zaskakująca decyzja popularnej telewizyjnej prezenterki oraz przede wszystkim stylistki. Niegdyś Maja pracowała głównie z największymi gwiazdami polskiego show biznesu. Wśród nich były między innymi Doda, Edyta Górniak, czy Natalia Kukulska. To właśnie praca u boku takich gwiazd otworzyła Sablewskiej drzwi do pracy w telewizji. Z tej szansy przed laty skorzystała, lecz dziś postanowiła powiedzieć głośno „pas”.

Maja Sablewska to w ostatnim czasie przede wszystkim prezenterka stacji TVN i TVN Style, która na dodatek jest bardzo aktywna na portalu społecznościowym Instagram. Niestety z najnowszych informacji wynika, że w najbliższym czasie nie ujrzymy już popularnej stylistki w telewizji. Okazuje się bowiem, że Maja Sablewska podjęła decyzję o tym, że po latach pracy odchodzi z telewizji. W tej sprawie wypowiedziała się odpowiadając przy okazji swoim fanom na pytania zadawane na Instagramie. W odpowiedzi na jedno z nich wyznała, że jej przygoda z telewizją w najbliższym czasie ulegnie zawieszeniu.

Maja Sablewska odchodzi z TVN

Przyszedł taki moment w moim życiu, kiedy świadomie robię sobie przerwę i chcę zająć się innymi projektami. Te projekty też będą związane z modą, ale będą się działy poza telewizją. Nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego, autorskiego programu, to skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć na 100%. Obiecuję, że kiedyś o tym opowiem, ale to jeszcze nie jest ten czas.

– zapewniła Maja Sablewska na portalu Instagram.

Wygląda na to, że znana projektantka ma inne plany na swoją karierę. Wciąż ma zamiar poszerzać swoje horyzonty w sferze mody. Pozostaje nam mieć jedynie nadzieję, że mimo wszystko za pewien czas o popularnej stylistyce ponownie usłyszymy, a przede wszystkim zobaczymy w telewizji.

Maja Sablewska to prezenterka stacji TVN i TVN Style, która jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Dziś okazuje się,  że Sablewska odchodzi z TVN.
Maja Sablewska/ screen YouTube

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Szokujące słowa szefowej sztabu Dudy. Pogrążyła prezydenta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha pożegnała Królikowskiego. Nikt nie może w to uwierzyć

Prokop broni Quebo. Jego wygląd to ustawka?

PILNE: Atak w Niemczech. Wielu zabitych. Przerażające fakty o sprawcy

Niesamowite odkrycie w biblijnym mieście. Świat nauki w szoku