Manowska wyznała prawdę o „Sanatorium Miłości”. Oto co przeżyła na planie
Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium Miłości" i "Rolnik Szuka Żony" w TVP opowiedziała jak działają na nia uczestnicy "Sanatorium"

Marta Manowska, prowadząca „Sanatorium Miłości” i „Rolnik Szuka Żony” w TVP opowiedziała jak działają na nią uczestnicy „Sanatorium”. wydała się bardzo poruszona tym co spotkało ją na planie produkcji telewizyjnej. Podzieliła się swoimi doświadczeniami.

TO WAS DZIŚ INTERESUJE: Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

„Sanatorium Miłości” to przełomowy program emitowany przez TVP. Możemy w nim obserwować seniorów, którzy mimo wszystko wciąż nie przestali wierzyć w prawdziwą miłość. To własnie te aspekty najbardziej poruszają prowadzącą. Marta Manowska przeżyła z seniorami z „Sanatorium Miłości” na planie wiele wzruszających chwil.

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Ten program to obalanie stereotypów, że na starość wielu rzeczy zwyczajnie „nie wypada”. Tu natomiast obserwujemy, że nie jest nigdy za późno na to aby zmienić swoje życie, zakochać się i być szczęśliwym.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska szczerze o „Sanatorium miłości”

Marta Manowska dopiero podczas kręcenia „Sanatorium Miłości” mogła na własne oczy zobaczyć jak barwne i bujne życie prowadzą seniorzy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: TO JEST NAJPOPULARNIEJSZE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani wstrzymali oddech! Michał Szpak potwierdził sensacyjną nowinę
  2. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc
  3. Polska zostanie wyrzucona z UE? Niepokojący komentarz

Program udowadnia, że nigdy nie jest na nic za późno. Jest czas na miłość, na przyjaźń, na to żeby zacząć od nowa, na to, by pewne przykre doświadczenia w życiu pozamykać i cieszyć się każdym nowym dniem, by zrzucić balast przeszłości i tańczyć na halach góralskich, by mówić szczerze i wprost to, co się myśli. Uczestnicy właśnie tacy są bezkompromisowi, prawdziwi i czasami szczerzy do bólu

– mówi Marta Manowska prowadząca Sanatorium Miłości oraz program „Rolnik Szuka Żony”.

„Pomyślałam sobie, jak ja bym chciała przeżyć taką przygodę, a potem uświadomiłam sobie, że przecież przeżyłam. Z trochę innej perspektywy, ale to było życie skondensowane w czterech tygodniach. Żyliśmy na sto procent… „

– dodaje Manowska.

Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium Miłości" i "Rolnik Szuka Żony" w TVP opowiedziała jak działają na nia uczestnicy "Sanatorium"
Marta Manowska, prowadząca „Sanatorium Miłości” i „Rolnik Szuka Żony” w TVP opowiedziała jak działają na nia uczestnicy „Sanatorium”

źródło: TVP, Pikio

ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa