Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Film pełnometrażowy „Ranczo Zemsta Wiedźm”: Po tym jak serial zniknął z ekranów telewizji widzowie nawet nie spodziewali się, że sprawy zajdą tak daleko, bowiem ogłoszono, że zostanie nakręcona wersja kinowa, jednak że póki co nie wiadomo jeszcze jaka będzie obsada .

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ukochany przez widzów telewizji TVP serial „Ranczo” zniknął z ekranów w 2016 roku. Jednakże ostatnio dla fanów przygód bohaterów z Wilkowyj nadeszły wspaniałe wieści. Zapowiedziano, że ma powstać film pełnometrażowy „Ranczo Zemsta Wiedźm”.

Ranczo Zemsta Wiedźm, wersja kinowa

Po tym jak ukochana przez Polaków seria odcinków „Ranczo” zniknęła z TVP, oczekiwano z niecierpliwością na wieści w sprawie kontynuacji serii. Te jednak nie nadchodziły. Teraz fani popularnego serialu będą zachwyceni na wieść o tym, że ma powstać wersja kinowa o tytule „Ranczo Zemsta Wiedźm”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TO JEST TERAZ CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Fani wstrzymali oddech! Michał Szpak potwierdził sensacyjną nowinę
  2. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc
  3. Polska zostanie wyrzucona z UE? Niepokojący komentarz

Oznacza to że wkrótce będzie można zobaczyć ulubionych bohaterów serialu na dużym ekranie.

„Wszystkich zainteresowanych informuję, że jesteśmy gotowi do realizacji filmu fabularnego „Ranczo. Zemsta wiedźm”. Jeżeli producent uzyska dofinansowanie, możemy zacząć we wrześniu zdjęcia”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– oznajmił niedawno reżyser Wojciech Adamczyk na forum serialu.

Wiadomo już, że scenariusz do filmu jest gotowy oraz znalazły się pieniądze. Polski Instytut Sztuki Filmowej postanowił wesprzeć projekt i rozwiązać problem z pieniędzmi.

Zadowolenie panuje również wśród aktorów odgrywających falgowe role w serialu. Na wieść o wersji kinowe „Ranczo Zemsta Wiedź” swoje zadowolenie wyrazili między innymi Artur Barciś, Cezary Żak czy Ilona Ostrowska.

Kiedy powstanie film pełnometrażowy „Ranczo” i jaka będzie obsada?

Reżyser w rozmowie z PAP podkreślił, że zdjęcia do filmu „Ranczo Zemsta Wiedźm” rozpoczną się latem gdyż to własnie o tej porze roku znane wszystkim Wilkowyje wyglądają w jego opinii najlepiej.

Czytaj też: Viki Gabor nigdy tego nie zapomni! Kukulska skomentowała jej śpiewanie

Na ekranach kin zobaczymy prócz znanych z serialu „Ranczo” twarzy kilka nowych. Jednakże jeszcze reżyser nie ujawnił jak dokładnie będzie wyglądała obsada.

Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na finał zdjęć.

Ranczo Zemsta Wiedźm – Kadr z filmu

Film pełnometrażowy "Ranczo Zemsta Wiedźm": Po tym jak serial zniknął z TV ogłoszono, że będzie wersja kinowa, jednak nie wiadomo jeszcze jaka będzie obsada
Film pełnometrażowy „Ranczo Zemsta Wiedźm”: Po tym jak serial zniknął z TV ogłoszono, że będzie wersja kinowa, jednak nie wiadomo jeszcze jaka będzie obsada

Źródło: PAP, Pikio

NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →