To koniec! Matka Wieniawy potwierdziła plotki
Julia Wieniawa i Baron tworzyli związek, po rozstaniu również matka Wieniawy potwierdziła, że zrywa z nim kontakt i nie będzie już jego menadżerem Barona. Screen/ YouTube

Julia Wieniawa i Baron tworzyli dosyć udany związek, jednak tylko do czasu, po rozstaniu również matka Wieniawy potwierdziła, że zrywa z nim kontakt i nie będzie już menadżerem Barona.

Czytaj też: Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

Jeszcze w zeszłym roku Julia Wieniawa i Baron tworzyli nierozłączną parę. Julię niemal wszyscy kojarzą z jej roli w komediowym serialu TVP, Rodzinka.pl. Natomiast Baron jest jednym z założycieli zespołu Afromental.

Dlatego odkąd media dowiedziały się, że gwiazdy są razem uchodzili za najgorętszą parę show-biznesu. Celebryci nie unikali błysku fleszy, a także często chwalili się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Niestety nic nie trwa wiecznie i w sierpniu zeszłego roku para ogłosiła, że się rozstaje. Powodem miał być brak czasu na związek. Baron rozpoczynał właśnie pracę na planie The Voice of Poland, gdzie był jednym z jurorów. Natomiast Julia Wieniawa miała napięty grafik z powodu kilku planów zdjęciowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Matka Wieniawy nie chce już być menadżerką Barona

Po rozstaniu Baron utrzymywał, że oboje podjęli tą decyzję świadomie i nadal utrzymują przyjacielskie stosunki. Niedługo później muzyk związał się z autorką erotycznych powieści Blanką Lipińską, natomiast Julia nadal pozostaje bez partnera.

Zobacz również: Uwaga! PiS chce przepchnąć ustawę. Polacy zszokowani

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Media obiegła ostatnio wiadomość o tym, że aktorka nadal wzdycha za swoim byłym, wywołało to burzę, gdyż nie jest tajemnicą, że Julia i Blanka delikatnie mówiąc za sobą nie przepadają.

Mama Julii, która zawodowo jest menadżerką gwiazd, ogłosiła niedawno, że nie ma zamiaru dłużej współpracować z Baronem i przestaje być jego menadżerką. Czyżby Marta Wieniawa postanowiła włączyć się do konfliktu między dawnymi partnerami w ten sposób?

Julia Wieniawa i Baron tworzyli związek, po rozstaniu również matka Wieniawy potwierdziła, że zrywa z nim kontakt i nie będzie już jego menadżerem Barona
Julia Wieniawa i Baron tworzyli związek, po rozstaniu również matka Wieniawy potwierdziła, że zrywa z nim kontakt i nie będzie już jego menadżerem Barona. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

To może Cię również zainteresować:

Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Padł kolejny rekord. Najgorsze przed nami. Nowe dane resortu zdrowia