Roksanie Węgiel puściły nerwy! Wydała ostre oświadczenie: „To kłamstwo”
fot. Roksana Węgiel, screen/ YouTube

Roksana Węgiel postanowiła wreszcie zdementować plotki oraz kłamstwo na swój temat i wydała oświadczenie na profilu Instagram. Młoda wokalistka Roksana Węgiel nie chce, żeby skandal źle wpływał na jej wizerunek. Roksana Węgiel miała rzekomo przerwać karierę z powodu tego, że w jej rodzinie pojawi się niebawem dziecko.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Wszyscy obawiali się najgorszego – stało się. Rodzina przeżywa dramatyczne chwile
  3. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji

Finalistka Eurowizji Junior 2018 Roksana Węgiel zdecydowała się obalić wreszcie kłamstwo na swój temat i wydała oświadczenie – do tego celu użyła swojego konta Instagram.

Roksana Węgiel została wciągnięta w wielki skandal, który wzbudził emocje wśród jej fanów. W prasie pojawiało się coraz więcej nieprawdziwych informacji, że Roxie planuje przerwać karierę ze względu na pojawienie się nowego dziecka w rodzinie.

Roxie Węgiel odniosła się do kłamstwa na swój temat

Roxie postanowiła wreszcie zdementować plotki. Od kilku tygodni media donosiły, że Roksana zdecyduje się na przerwę w swojej karierze ze względu na to, że jej rodzina niebawem się powiększy. Za kilka miesięcy Roksana Węgiel przywita w swojej rodzinie nowe dziecko – malutkiego brata Tymona.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Uwaga! Ikea masowo wycofuje produkt. Wydziela groźną substancję

Roxie już od dłuższego czasu zapowiadała, że nie może się doczekać narodzin braciszka i chciałaby być przy nim w pierwszych dniach jego życia. Nastolatka ma bardzo napięty grafik i z trudem godzi obowiązki szkolne z karierą. Media zinterpretowały wypowiedź Roxie jako zaplanowaną przerwę w karierze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim

– mówiła młoda artystka.

Czytaj też: Kidawa-Błońska ponownie zaskoczyła. Polacy nie dowierzają

Przez długi czas Węgiel nie dementowała plotek, ale w końcu zdecydowała się wydać oświadczenie. Roksana Węgiel odniosła się do kłamstwa na swój temat:

W tych zimowych miesiącach ogólnie mniej się dzieje. Plotka poszła w świat, wiele serwisów ją przedrukowało. Ja nie udaje się na urlop i nie robię sobie przerwy. To ściema. Teraz gram trochę mniej koncertów, co jest typowe dla okresu zimowego

– wyznała piosenkarka.

Fani Roksany mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Roxie jednak nie zamierza robić przerwy w karierze.

Źródło: pikio.pl

Roksana Węgiel zdementowała kłamstwo i wydała oświadczenie na Instagram, nie chce, żeby skandal źle wpływał na jej wizerunek przez dziecko.
Fot. Roksana Węgiel, screen/ YouTube

POLECAMY:

Świat muzyki w szoku. Justin Bieber znęcał się nad Gomez – Selena ujawniła wszystko

Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego. Powiedział co myśli o…

Ryszard Kotys przegrywa walkę o życie – smutne wieści o Paździochu z serialu „Świat według Kiepskich”

Po tym występie w „The Voice Kids” zawrzało! Cleo nie wytrzymała

Agent Tomek zaczął sypać – PiS ma jednak na niego haki