Świat muzyki w szoku. Justin Bieber znęcał się nad Gomez – Selena ujawniła wszystko

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Selena Gomez, której partnerem był w przeszłości Justin Bieber wydała nowy album zatytułowany „Rare”. Kiedy Bieber i Gomez zakończyli swój związek Selena bardzo mocno przeżyła rozstanie. Jak się okazało w ich związku miała miejsce przemoc, Bieber znęcał się Gomez.

TO JEST NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Polak wrócił z Chin do Polski. Wstrząsająca relacja
  3. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience

Podczas ostatniego wywiadu Selena określiła relację jaka ją łączyła z Bieberem jako toksyczną. Przez 3 lata Selena Gomez nie wydała żadnego albumu, było to związane z załamaniem nerwowym wywołanym przez rozstanie, Justin Bieber podobno stosował w stosunku do niej przemoc .

Czytaj też: Górniak w ostrych scenach seksu z Lindą? Warunki jakie postawiła szokują.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Selena Gomez opowiedziała jak wyglądał jej związek z Justinem Bieberem

Selena Gomez opowiedziała jak ją traktował Justin Bieber, w ich związku była przemoc. Bieber znęcał się nad Gomez, rozstanie w 2018 zakończyło ich związek.
Selena Gomez – YouTube

Nowy album piosenkarki promuje piosenka „Lose You To Love me”. Można się domyślać, że to Bieber, który podobno znęcał się nad Gomez jest adresatem tego utworu. Te przypuszczenia potwierdziła sama Gomez w wywiadzie dla radia NPR. Gomez przyznała, że była ofiarą przemocy emocjonalnej. Gomez opowiedziała o tym jak traktował ją Bieber.

Piosenkarka postanowiła, że wyrazi to co czuje w swoich nowych utworach. Przyznała także, że od 2015 roku przeżywała najgorsze momenty swojego życia.

Selena opowiedziała o relacji z Justinem

Chcę mieć możliwość opowiadania swojej historii z własnej perspektywy. Nie mam zamiaru zaprzeczać wszystkiemu, co się wydarzyło ani udawać z uśmiechem, że jest ok, skoro przeżyłam najgorsze momenty swojego życia.”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Katastrofa samolotu! Mnóstwo ofiar. Jest nagranie (wideo)

Piosenka „Lose you to love me” opowiada o skomplikowanej relacji z Justinem. Bieber i Gomez mieli bardzo burzliwy związek. W 2018 roku para się rozstała, a Justin w niedługim czasie wziął ślub z Hailey Baldwin. To doprowadziło do załamania nerwowego Seleny, która bardzo przeżyła tą sytuację.

Czułam, że nie wszystko zostało domknięte i zaakceptowałam to, ale jednocześnie potrzebowałam powiedzieć kilka rzeczy, których nie powiedziałam wcześniej. To nie jest piosenka o nienawiści – przeżyłam coś pięknego i nie mogę temu zaprzeczyć. Ale to skomplikowane i cieszy, że mam to za sobą

Gomez przyznała się też do tego, że była ofiarą przemocy emocjonalnej.

Muszę zrozumieć wybory, których wtedy dokonywałam. Na pewno nie chcę spędzić reszty życia na opowiadaniu o tym i  jestem dumna, że mogę powiedzieć: dziś czuję się silniejsza niż kiedykolwiek”  .

Po zakończeniu związku z Bieberem i jego szybkim ślubie z Hailey, Selena spędziła kilka tygodni w ośrodku terapeutycznym, ponieważ to było dla niej zbyt dużym obciążeniem psychicznym.

Źródło: plotek.pl

POLECAMY TAKŻE:

Pilne wieści: Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec. Sytuacja jest poważna

  Wstrząsające wyznanie w „Sanatorium Miłości”. Widzowie w szoku

To koszmar. Gwiazda „M jak Miłość” odważyła się do tego przyznać

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z „M jak Miłość”? Jej słowa wiele mówią

Grabowski ujawnił straszną prawdę o serialu „Świat według Kiepskich”. Nikt o tym nie wiedział

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,