Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku
fot.: Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, screen/ YouTube

Co się stanie, gdy Król TVN i Królowa TVN spotkają się? Na pewno coś niezwykłego! Choć szczegółów nie znamy, to zdjęcie, które Kuba Wojewódzki wrzucił na Instagram rozbudza apetyty fanów, bo widać na nim, jak Wojewódzki i Magda Gessler siedzą wspólnie przy stole w restauracji. Opatrzone jest tajemniczym podpisem „spiskujemy”, ale co takiego konkretnie szykują obie gwiazdy? Złośliwi mówią, że może chodzić o „Kuchenne rewolucje” w restauracji należącej do Kuby.

Kuba Wojewódzki jest właścicielem restauracji „Niewinni Czarodzieje 2.0”. Choć jest to popularne miejsce wśród fanów celebryty, to jednak fani dobrego jedzenia wystawiają mu recenzje dość przeciętne. Czy to jest powodem ostatniego spotkania Wojewódzki – Gessler? Przecież Magda Gessler słynie ze stawiania na nogi podupadających lokali w swoim hicie pt. „Kuchenne rewolucje”.

Czytaj też: W „Mam talent” rzucili się sobie do gardeł! Poważny konflikt jurorów

A może powód, dla którego Król TVN i Królowa TVN spotkali się jest zupełnie inny? Zapewne nie chodzi o wizytę na planie „Kuba Wojewódzki show”, bo Magda Gessler ma to już za sobą. Co zatem sprawiło, że dwójka największych gwiazd TVN spotkała się? Niektórzy fani komentujący fotografię na portalu Instagram dowcipkują, że być może jesteśmy właśnie świadkami rozkwitu nowego wielkiego romansu w polskim show-businessie.

Nad czym spiskują Wojewódzki i Gessler?

Król i Królowa TVN zjedli kolację. Zdjęcie ze spotkania Wojewódzki Gessler rozpaliło Instagram. Chodzi o "Kuchenne rewolucje" w knajpie Kuby?
fot.: Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Screen/ Instagram

Choć teoria ta na pewno jest atrakcyjna, to jednak jest ona tak mało prawdopodobna, że nie ma co brać jej pod uwagę, bo znając gusta, jakie mają Wojewódzki i Gessler możemy śmiało założyć, że powodem spotkania gwiazd jest jakiś jeszcze bliżej niesprecyzowany wspólny projekt. Świadczyć o tym może podpis, jaki Kuba Wojewódzki umieścił pod zdjęciem. „Spiskujemy”, napisał Król TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wieniawa się ośmieszyła. Internauci płaczą ze śmiechu!

Co to może oznaczać? Jeśli wszystko ułoży się dobrze, to pewnie za jakiś czas się tego dowiemy…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda tak wyszła na scenę! Ludzie nie mieli dla niej litości
Szok! Lemieszewski usunięty z Big Brother!
Masakra na parkiecie w TZG! Tym razem Polsat przesadził
Muniek Staszczyk nie żyje?! T.Love podaje oficjalną informację
Edyta Górniak atakuje Cleo. Sprawę komentuję Donatan