Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)

Udostępnij:

Kuchenne Rewolucje Gessler. Magda Gessler bryluje w mediach komercyjnych ale i społecznościowych. Wielokrotnie podkreślała, że jest uzależniona od kontaktu ze swoimi fanami. Tym razem oglądając to co wrzuciła, trzeba się mocno zastanowić.

Gwiazda polskiej sceny kulinarnej programu „Kuchenne Rewolucje” jest postacią bardzo barwną. Niejednokrotnie dała się poznać jako osoba bardzo kontrowersyjna. Wszystko głównie przez zachowania i czyny jakie możemy oglądać podczas emisji kolejnych odcinków kasowego programu telewizji TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel załamana! Wolałaby, żeby to nigdy ją nie spotkało (Zdjęcie)

Tym razem odwiedzając jej oficjalne konto na Instagramie, natkniemy się na film nagrany najprawdopodobniej telefonem komórkowym. podczas nagrania Magda Gessler mówi rzeczy, które można uznać co najmniej za zbereźne. Do tego dość dziwnie się zachowuje.

Kuchenne Rewolucje Gessler: Szokujące film na Instagramie

Jej sposób mówienia oraz mimika mogą wskazywać na to, że postanowiła pokazać się przed kamerą w nieco bardziej rozweselonym stanie. Nie można tego stwierdzić jednoznacznie, jednak dodatkowo kardynalne błędy w opisie tego filmu mogą świadczyć o tym, że z tym filmem jest coś bardzo nie tak.

Pikanterii dodaje fakt, że Magda Gessler robi aluzje do… seksu.

” Szalieju się najadlysmy …, KR … wykręca mocno… nasza rzeczywistosc na specjalnie wrażliwa na męskie uroki ..zauważyła to Ala i magfa upss ” – napisała zapowiadając film (pisownia oryginalna).

Póki co komentarzy pod postem jest niewiele i są raczej pozytywne, jednak samemu trzeba się przekonać i zobaczyć nagranie na własne oczy aby stwierdzić, ocenić czy wszystko jest ok.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler dodała zdjęcie i ludzie oszaleli! Wpis bije rekordy popularności (Zdjęcie)

A jak wy to odbieracie? Może to jest taki sposób bycia Magdy poza kamerami? Być może chodzi o coś innego?

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Sekret babki z “Kiepskich” wyszedł po latach! Ujawniono to po jej śmierci
Boczek z “Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)
Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

, , ,