To nie żart! Andrzej Duda nagle pojawił się w „Rolnik szuka żony”. Wszystkich zatkało

Prezydent Andrzej Duda zaskoczył wszystkich i pojawił się u jednego z uczestników programu TVP pod tytułem Rolnik Szuka Żony, wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami, a walka o głosy trwa.

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami, dlatego Prezydent Andrzej Duda intensyfikuje swoją kampanię wyborczą, podróżuje po kraju i odwiedza swoich wyborców, jego sympatycy przeżyli niemały szok, gdy ich kandydat odwiedził jednego z uczestników programu TVP pod tytułem Rolnik Szuka Żony.

Czytaj też: Nowy nakaz wejdzie w życie? Po raz pierwszy w Polsce

Trzeba zaznaczyć, że show prowadzone przez Martę Manowską cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów Telewizji publicznej. Teraz o programie kolejny raz zrobiło się głośno, wszystko za sprawą wizyty prezydenta Andrzeja Duda u jednego z uczestników.

Wybory: Andrzej Duda u uczestnika programu TVP Rolnik Szuka Żony

W miarę zbliżania się daty wyborów, obecny prezydent postanowił zwiększyć swoją aktywność w kampanii wyborczej. Dlatego też decyzja o wizycie w gospodarstwie u jednego z uczestników popularnego show. Taki ruch ma w zamiarze poprawić wizerunek i zwiększyć poparcie dla Andrzeja Dudy.

Zobacz również: Szumowski właśnie to podpisał! Ważny zakaz ograniczony

„Historia gospodarstwa sięga 1947 roku. Dziś Państwo Anna i Grzegorz Bardowscy prowadzą swój kanał na YouTube o nazwie Bardowscy, gdzie m.in. doradzają rolnikom, jak zwiększyć rentowność ich gospodarstw”

– napisała kancelaria prezydenta w opisie spotkania.

Małżeństwo Bardowskich, którzy brali udział w drugiej edycji programu (Obecnie czekamy już na siódmą) jest jedną z najpopularniejszych par w historii Rolnik Szuka Żony, nic więc dziwnego, że ta wizyta powinna zwiększyć poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezydent postanowił spotkać się także z mieszkańcami Uniejowic w Dolnośląskim, gdzie mieszkają Bardowscy. Każdy mógł sobie z nim zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać. Na twarzach zgromadzonych było widać radość ze spotkania z głową państwa.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Kolejny zakaz znika już za 7 dni! Decyzja została podjęta

Ujawnili jak Jackowski potraktował matkę zaginionego chłopca. Okropne!

Czeka nas kataklizm? Pod lodami Arktyki kryje się potężne niebezpieczeństwo

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →