Patryk Vega uderza w rząd PiS. Takiej reakcji ze strony PiS się nie spodziewał! (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Patryk Vega to polski reżyser,  który zasłynął z takich produkcji jak „Służby Specjalne” czy „Pitbull”. Aktualnie pracuję nad najnowszym filmem pt. „Polityka”. Film ma bezpośrednio uderzyć w środowisko polityków. Na temat filmu zdążył się już wypowiedzieć prezes partii Prawo i Sprawiedliwość – Jarosław Kaczyński,  który produkcję odebrał jako kolejny atak skierowany w jego ugrupowanie. Film skomentował również premier Mateusz Morawiecki. Do obu panów na swoim koncie na portalu  instagram odniósł się Patryk Vega.

Patryk Vega uderza w Prawo i Sprawiedliwość na portalu Instagram. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki reagują

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki upokorzony przez Kukiza. Widzieli to wszyscy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Reżyser filmu „Polityka” odpowiadając Mateuszowi Morawieckiemu oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu stwierdził wprost,  że jest reżyserem niezależnym i takie również są jego produkcję. Vega dodał,  że wcale nie muszą się one podobać politykom. Po tym krótkim oświadczeniu na portalu Instagram reżyser skierował kamerę na telewizor z fragmentem jego najnowszej produkcji. Z tego urywku z pewnością zadowolony być nie mógł Mateusz Morawiecki. Vega zaprezentował jego słowa wypowiedziane u „Sowa i Przyjaciele”, kiedy to szef polskiego rządu stwierdził,  że Polacy mają pracować na miskę ryżu.

Patryk Vega na portalu Instagram uderza w Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki odpowiadają na produkcję "Polityka"
Patryk Vega na portalu Instagram uderza w Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki odpowiadają na produkcję „Polityka”

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki upokorzony przez Kukiza. Widzieli to wszyscy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Film „Polityka” wywołał kontrowersje jeszcze przed premierą? Prawo i Sprawiedliwość oburzone

Film jeszcze przed premierą wywołał niemałe emocje w środowisku Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński odebrał film „Polityka”, jako kolejny atak. W podobnym tonie do produkcji odniósł się Mateusz Morawiecki. Do końca jeszcze nie wiadomo jakiego typu ma być to film. Patryk Vega już wcześniej tworzył mało poprawne politycznie filmy.  Warto tu choćby wspomnieć o filmie „Służby Specjalne”, który rzucał bardzo negatywny cień na poczynania poprzedników PiS. Czyżby teraz przyszła kolej na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego? Należy podkreślić,  iż atakowanie władzy dla rozgłosu i promocji jest pod kątem PR filmu posunięciem dosyć dobrym.

View this post on Instagram

Patryk Vega odpowiada premierowi Morawieckiemu. #polityka #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Film „Polityka” nic nie da? PiS wciąż na czele sondaży wyborczych

Aktualnie Prawo i Sprawiedliwości jest liderem sondaży wyborczych. Nad drugą Platformą Obywatelską ma prawie dwa razy wyższe poparcie. Jarosław Kaczyński może spać w takiej sytuacji spokojnie, bowiem nie zapowiada się na to, aby opozycja ponownie się zjednoczyła. Już dziś słyszymy, że sam PSL szuka chętnych do zjednoczenia się w najbliższych wyborach. Warto także nadmienić, że nie są to dawni sojusznicy z koalicji obywatelskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Doda w szpitalu! Jej wpis rozrywa serce. Sprawa jest poważna
Wstrząsające wyznanie Wellman! „Gardzę sobą”. To Koszmar
III wojna światowa wisi na włosku! Świat wstrzymał oddech

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Wojewódzki pluje na katolików. To już przesada
Krystyna Pawłowicz załamana! Błaga o pomoc! Odpowiedź przyszła natychmiast

źródło: instagram.pl

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →