Rafał Trzaskowski w szpitalu. Jaki jest jego stan zdrowia?

Rafał Trzaskowski znalazł się w szpitalu, wcześniej informował, że choruje na koronawirusa COVID-19, jaki jest jego stan zdrowia?

Czytaj też: Tina Turner ogłosiła koniec kariery. Ma poważne problemy

„Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie” – poinformował Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Prezydent stolicy kilka dni temu poinformował, że choruje na COVID-19. Stąd zapewne przypuszczenia pogarszającym się stanie zdrowia Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski w szpitalu

„Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – napisał.

Rzecznik Platformy Obywatelskiej dla Wirtualnej Polski udzielił wypowiedzi, którą potwierdził to, że Rafał Trzaskowski jest w szpitalu, nie powiedział jednak jaki jest stan zdrowia prezydenta stolicy.

Zobacz także: Alojzy Łysko nie żyje. Zmarł w wieku 85 lat

– Jesteśmy w stałym kontakcie. Powody hospitalizacji są znane, już kilka dni temu informował o tym, że jest zakażony koronawirusem. Nie jestem jednak upoważniony do przekazywania informacji na temat stanu zdrowia pana prezydenta

– powiedział Jan Grabiec.

Marlena Salwowska z zespołu prasowego warszawskiego ratusza nie chce wypowiadać się na temat stanu zdrowia Rafała Trzaskowskiego, jednakże potwierdziła, że informacje zawarte w mediach społecznościowych sa prawdziwe.

Polecamy również:

Himalaje: Lodowiec pękł i rozsadził tamę. Mnóstwo ofiar

Ireneusz Raś jednym wywiadem pogrążył właśnie PO i Strajk Kobiet. Co tu się stało?

Owsiak zaatakowany przez Spurek. Co za obłęd!

Pomagał zanim pojawił się Owsiak i WOŚP. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →