Szokujące słowa Kukiza po ogłoszeniu wyników! Przesadził?

Udostępnij:

Paweł Kukiz nie czuje satysfakcji po wspólnym starcie z Polskim Stronnictwem Ludowym? Lider Kukiz’15 po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów przyznał,  że jest zawiedziony faktem,  iż najprawdopodobniej Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło samodzielnie.

Czytaj też: Marlena z „Rolnik szuka Żony” ujawniła bolesny sekret! To straszne

„Nie jestem całkowicie zadowolony, dlatego że z tych wstępnych badań wynika, że jedna partia będzie miała samodzielną władzę” – powiedział Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz rozgoryczony po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych

Paweł Kukiz nie czuje satysfakcji po wspólnym starcie z PSL? Lider Kukiz'15 po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów przyznał,  że jest zawiedziony.
Paweł Kukiz nie czuje satysfakcji po wspólnym starcie z PSL? Lider Kukiz’15 po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów przyznał, że jest zawiedziony.

„Więc długa droga przed nami wytężonej pracy prze kolejne cztery lata, a być może wcześniej pojawi się taka sytuacja, że będzie można przywrócić Polskę na drogę prawdziwie demokratycznego państwa, gdzie obywatel będzie pracodawcą dla władzy, a nie jej wyrobnikiem za marny grosz” – powiedział polityk kandydujący z list PSL.

Zobacz również: Z „M jak miłość” zniknie największa gwiazda? Fani w szoku

Kukiz podziękował głosującym „świadomym wyborcom, którzy wiedzą, że bez kluczowych zmian, jak zmiana sposobu wybierania posłów, referenda dla obywateli, jak upodmiotowienia obywateli, będziemy szli w przepaść i zawsze będzie większa lub mniejsza dyktatura”.

źródło: TV Republika

Polecamy:

To co zrobili w „Top Model” wkurzyło widzów! Żądają zmian
Wiemy kto w niedzielę odpadnie z Big Brother!
Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic
Doda i Sablewska- konflikt narasta. Padły bardzo ostre słowa!
Gwiazdy apelują do polaków. Chodzi o naprawdę ważną sprawę!
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →