Agnieszka Chylińska przeraziła fanów. Czy to koniec?

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska bierze rozwód? Taka wiadomość krąży wśród fanów wokalistki, która znana jest także jako juror programu stacji TVN „Mam talent”, ale na ile jest ona prawdziwa, czy Agnieszka Chylińska naprawdę rozstaje się z mężem? Niektórzy starają się szukać drugiego dna w książkach, które napisała gwiazda, lecz czy ich teorie są słuszne? Byłaby to sensacja, bowiem Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność i związek tak mocno, że fanie nawet nie wiedzą zbyt dobrze kim jest jej mąż.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kowalskiej się pogarsza – nowe informacje

Agnieszka Chylińska z „Mam talent” (TVN) podobno bierze rozwód, o czym mają świadczyć wersy zawarte w jej ostatniej książce. Fani doszukują się w nich zakamuflowanego zwierzenia na temat stanu, w jakim znajduje się jej związek, bo Agnieszka Chylińska znana z tego, że traktuje swoją prywatność bardzo poważnie i rzadko mówi o nim wprost.

Fani spekulują, że Agnieszka Chylińska bierze rozwód

W książce „Giler, trampolina i reszta świata”, Agnieszka Chylińska umieściła takie zdanie: „Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, urazów i lekceważeń zrobi się węzeł”, ale czy może to być dowód na to, że ona i jej mąż biorą rozwód?

Zobacz również: „U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

Być może cała sprawa jest rozdmuchana. Jednakże Chylińska („Mam talent”) dawała już wcześniej sygnały w wywiadach, że w jej życiu prywatnym nie wszystko się układa. Czyżby zatem plotka o tym, że Agnieszka Chylińska i jej mąż biorą rozwód miała rację bytu? Czy fani mają rację dopatrując się w jej książce ukrytego przekazu? Znając skrytość gwiazdy, nieprędko poznamy prawdę.

Fani sądzą, że Agnieszka Chylińska (juror "Mam talent" TVN) i jej mąż kończą związek i biorą rozwód, ale ile jest prawdy w tych spekulacjach?
Fani sądzą, że Agnieszka Chylińska (juror „Mam talent” TVN) i jej mąż kończą związek i biorą rozwód, ale ile jest prawdy w tych spekulacjach?

źródło: Pikio

Polecamy także:

GUS bije na alarm! Mamy coraz większą liczbę zgonów

NASA: Asteroida wielkości „Mount Everest” leci w kierunku Ziemi

Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

To może Cię również zainteresować:

Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Setki zakażeń od rana również kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →