Szokujące słowa „Piaska” o koronawirusie. Nie uwierzysz

Andrzej „Piasek” Piaseczny na portalu społecznościowym Instagram dodał zdjęcia i zszokował przy tym fanów swoimi słowami o pandemii, a także koronawirusie.

Czytaj też: Nowe zachorowania i zgony, resort zdrowia podał dane

Piasek jest znany głównie ze swojej kariery muzycznej. Od lat nagrywa kolejne płyty, a jego największymi przebojami są „Mocniej”, „Wszystko dobrze”, a także „Chodź, przytul, przebacz”.

Co ciekawe piosenkarz ma też nie małe doświadczenie jako aktor. Znany i lubiany jest między innymi za swoją rolę w serialu „Złotopolscy”, gdzie zagrał Kacpra. Pojawił się także w innych filmach, a także serialach. Niemal wszyscy pamiętamy go również jako jurora i trenera w programie „The Voice of Poland”.

Czas pandemii jest niełatwy dla artystów, którzy zostali uziemieni w domach i nie mogą wykonywać swojego zawodu. Andrzej Piaseczny postanowił jednak się nie załamywać.

Andrzej Piaseczny wypowiedział się o koronawirusie, będziesz w szoku, co powiedział!

Dlatego zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych i często zamieszcza na Instagramie zdjęcia i nagrania ze swojego codziennego życia. Między innymi pokazał jak ćwiczy.

„Od dzisiaj bardziej jeszcze intensywnie siedzimy w domu. Siedzimy? No właśnie nie do końca… Nie powinniśmy fiksować się ani na zastanie, a tym bardziej na jedynie negatywne skutki sytuacji wokół. Zróbmy coś dobrego dla siebie”

– stwierdził na Instagramie Piasek.

Ostatnio Andrzej pochwalił się także swoim najnowszym dziełem, Jednak to tekst zamieszczony w jednym ze wpisów przykuwa szczególną uwagę.

Zobacz również: Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

„Moim zdaniem w wielu elementach rzeczywistości jest bardziej normalnie teraz…”

– wyznał enigmatycznie pod jednym ze swoich postów Andrzej Piaseczny.

Zastanawiająca refleksja ze strony artysty, jak myślicie, co takiego Andrzej „Piasek” Piaseczny mógł mieć na myśli?

Andrzej "Piasek" Piaseczny na portalu Instagram dodał zdjęcia i zszokował fanów swoimi słowami o pandemii i koronawirusie.
Andrzej „Piasek” Piaseczny na portalu Instagram dodał zdjęcia i zszokował fanów swoimi słowami o pandemii i koronawirusie. Screen/ YouTube

Źródło: Styl

Polecamy także:

Szokujący spot Kidawy-Błońskiej. Cios poniżej pasa

Przerażające odkrycie lekarzy u wyleczonych! To koszmar

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →