Dramat uczestników Rolnik Szuka Żony. Wszystko na nic

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski z „Rolnik szuka żony” przeżywają trudne chwilę – para musiała odwołać chrzciny córki z powodu koronawirusa o czym poinformowali fanów na Instagram.

Zobacz również: Uwaga! Zmiany w służbie zdrowia z powodu koronawirusa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niedawno cała Polska śledziła kolejną ciążę Anny, która pięć lat temu wraz z Grzegorzem podbiła serca milionów widzów programu „Rolnik szuka żony”. Dla wielu osób było od początku wiadome, że Grzegorz i Anna są dla siebie po prostu stworzeni. Niedawno na świat przyszła ich druga pociecha, lecz niestety jej chrzest musi zostać przełożony na późniejszy termin.

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski z Rolnik Szuka Żony – para musiała odwołać chrzciny córki z powodu koronawirusa

Dziś sytuacja jest bardzo trudna. W Polsce i na całym świecie panuje pandemia koronawirusa. Ja do tej pory w naszym kraju stwierdzono ponad 3500 przypadków zakażeń na COVID-19 oraz ponad 70 zgonów. W tej sytuacji wiele imprez musiało zostać przełożonych, a nawet definitywnie odwołanych. Jedną z nich były chrzciny córeczki Anny i Grzegorza Bardowskich. Maleństwo przyszło na świat pod koniec zeszłego roku. Dawne gwiazdy ” Rolnik szuka żony” chciały, aby uroczystość odbyła się na początku wiosny. Niestety sytuacja jest zbyt niebezpieczna, a na dodatek tymczasowe przepisy zabraniają organizacji tego typu imprez.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dzisiaj miał odbyć się chrzest święty Liwii – niestety musieliśmy go odwołać. Prawdę mówiąc, nie mamy jeszcze konkretnej nowej daty, trudno jest cokolwiek przewidzieć

zdradziła Ania Bardowska.

Celebrytka zdradziła, że Liwia zostanie ochrzczona dopiero po definitywnym zniknięciu zagrożenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Liwię ochrzcimy dopiero, kiedy cała sytuacja się uspokoi. Wiem, że moglibyśmy pójść do kościoła, chociażby w zwykły dzień i to zrobić teraz, ale kto teraz może czuć się bezpiecznie i ma pewność, że jest zdrowy? (…) Jako matka dwójki dzieci, bardzo przestrzegam wszystkich zasad bezpieczeństwa. Chrzest w obecnej sytuacji, nawet bez dodatkowych gości, w mojej ocenie byłby nieodpowiedzialny. Księża sprawując swoją posługę, mają większy kontakt z ludźmi niż ja”

zdradziła Ania.

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" przeżywają trudne chwilę  - para musiała odwołać chrzciny córki z powodu koronawirusa o czym poinformowali fanów na portalu Instagram.
Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski z „Rolnik szuka żony” przeżywają trudne chwilę – para musiała odwołać chrzciny córki z powodu koronawirusa o czym poinformowali fanów na portalu Instagram./ screen YouTube

Źródło: Instagram/ Plotek

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →