Anna Lewandowska urodziła! Robert pokazał dziecko

Anna Lewandowska urodziła, dumny tata Robert Lewandowski pokazał zdjęcie jak trzyma swoje nowo narodzone dziecko, zdradził tez imię dziecka – to mała Laura.

ZOBACZ TEŻ: Tak postępuje się z chorymi na COVID-19 w Polsce. Wstrząsający materiał

Teraz młode i szczęśliwe małżeństwo zbiera morze gratulacji. Fani na Instagram wprost nie mogą się napatrzeć na maleństwo będące w objęciach świeżo upieczonego, dumnego taty.

Do tej pory nie było wiadomo, jaka jest płeć dziecka. Zagraniczne media spekulowały, że być może król strzelców doczeka się tym razem potomka płci męskiej.

Zobacz również: Nie żyje legenda polskiego sportu! Odszedł za wcześnie

Nic bardziej mylnego! Wpis Roberta Lewandowskiego na Instagramie mówi jasno, że to słodkie maleństwo, które trzyma na rękach to malutka Laura. Wiadomo, że mama, co prawda wykończona, ale czuje się bardzo dobrze.

Anna Lewandowska urodziła!

Małżeństwo bardzo sprytnie podeszło do tematu wszelkich plotek. Słynna trenerka gwiazd ani na chwilę nie dała odczuć czyhającym na jej potknięcie dziennikarzom jaką płeć ma dziecko. Nie zdradziło jej absolutnie nic. Dobierane kolory, żaden szczegół ze zdjęcia.

I na koniec, gdy wszyscy oczekiwali porodu na początku czerwca, nagle okazuje się, że mamy początek maja i mała Laura już jest na świecie!

Składamy serdecznie gratulacje i życzymy wszystkiego co najlepsze dla całej rodziny Lewandowskich.

Źródło: Instagram

Anna Lewandowska urodziła, dumny tata Robert Lewandowski pokazał zdjęcie jak trzyma swoje nowo narodzone dziecko, zdradzi tez imię dziecka - to mała Laura
Anna Lewandowska urodziła, dumny tata Robert Lewandowski pokazał zdjęcie jak trzyma swoje nowo narodzone dziecko, zdradził tez imię dziecka – to mała Laura

Polecamy także:

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →