Nie uwierzysz jak wygląda Lewandowska po porodzie. Petarda

Anna Lewandowska opublikowała w serwisie Instagram zdjęcie, na którym prezentuje jak wygląda po ciąży, Robert Lewandowski musi być zadowolony.

Czytaj też: Trzaskowski znieważył prezydenta. To oznacza wojnę?

6 maja bieżącego roku na świat przyszło drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Mimo tak wielu obowiązków związanych z opieką nad maleństwem, ostatnie zdjęcie jakie Ania opublikowała na swoim profilu na Instagramie pokazuje, że już mogła wrócić do formy sprzed ciąży. Jak tego dokonała?

Drugie dziecko było marzeniem zarówno Roberta, jak i Ani. Pierwszy poród przebiegał w bardzo ciężkich warunkach, jednak trenerka nie poddała się i małżeństwo dopięło swego. Niedawno na świat przyszło ich drugie dziecko.

Laura, bo tak ma na imię druga córka Lewandowskich, przyszłą na świat na początku maja. Długo wyczekiwane maleństwo dobrze wpływa na Anię, widać to głównie na jej Instagramie, gdzie często ostatnio publikuje kolejne zdjęcia z niemowlakiem.

Lewandowska opublikowała zdjęcie, które wprawi Cię w osłupienie

Własnie jedno z ostatnich rodzinnych zdjęć Ani szczególnie przykuło uwagę jej fanów. Lewandowska spaceruje na nim z dwoma wózkami i prezentuje swoją po ciążową figurę.

Fani nie mogą wyjść z podziwu nad wyglądem swojej idolki. Zastanawiają się jak tak szybko mogła dojść do formy sprzed ciąży. Na zdjęciu Ania prezentuje swoją szczupłą figurę i piękne nogi w pełnej okazałości.

Zobacz również: Od dziś nowe zasady. Uciążliwy obowiązek wszedł w życie

„Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach, stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról (…)”

– napisała w komentarzu Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała na Instagram zdjęcie, na którym prezentuje jak wygląda po ciąży, Robert Lewandowski musi być zadowolony.
Anna Lewandowska pokazała na Instagram zdjęcie, na którym prezentuje jak wygląda po ciąży, Robert Lewandowski musi być zadowolony. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Szumowski ujawnił kiedy zdejmiemy maseczki!

Fatalny błąd! Właśnie podano prawdziwą ilość zakażonych w Polsce

Wyciekł plan rządu na obowiązek noszenia maseczek. Wiele osób się wścieknie

, , , ,
Małgorzata Piętak

Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>