Ta urocza dziewczynka to dziś seksbomba. Wiesz kto to?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ta aktorka to dziś prawdziwa seksbomba, ale jej kariera rozpoczęła się jeszcze w młodości, poniżej pokażemy zdjęcia jak Anna Mucha wyglądała jako dziecko.

Karierę aktorską zaczynała jako mała dziewczynka, a wszystko za sprawą trochę przypadkowego zrządzenia losu i oka wielkiego mistrza jakim był Andrzej Wajda.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Na przesłuchanie do Wajdy miał jechać mój przyjaciel, ja miałam tylko towarzyszyć, popatrzeć cyt. „jak wygląda wielki świat od kulis”. Trochę przypadkiem wzięłam udział. Wygrałam rolę dziewczynki numer naście, jako tło, wypełnienie Domu Korczaka”

– wyznała w jednym z wywiadów Anna Mucha.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młoda Ania miała być tylko statystką w filmie „Korczak”, jednak zrządzenie losu i odwaga kilkuletniej Muchy spowodowały, że otrzymała trochę większą rolę do zagrania. Sama wspomina tamten występ tak:

„Pamiętam, jak pierwszego dnia na planie Dziewczynka nr 1 dostała zadanie aktorskie, którego wykonania natychmiast odmówiła, popłakała się i zrezygnowała. Wtedy niewiele się zastanawiając podeszłam do takiego poważnego pana, który był w centrum wszystkich wydarzeń, i sięgając za jego rękaw powiedziałam: „jak ona nie chce, to ja mogę to zrobić?”. Pan powiedział charakterystycznym tonem: „noo dziewczynko, to zagraj mi to!”, a później spytał, jak się nazywam: „Ania Mucha proszę Pana” i tak zostałam „Muszką”

– dodała następnie aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak wyglądała Anna Mucha jako dziecko?

Następnie przyszła pamiętna rólka w jednym z klasyków światowego kina „Liście Schindlera” w reżyserii Stevena Spielberga. Zagrała tam dziewczynkę w czerwonej sukience.

Anna Mucha to dziś prawdziwa seksbomba, ale jej kariera rozpoczęła się jeszcze w młodości, poniżej pokażemy zdjęcia jak wyglądała jako dziecko.
Anna Mucha, screen/ YouTube

Przeobrażającą się w pełną seksapilu młodą kobietę zobaczyć mogliśmy ją później w „Młodych Wilkach 1/2”, czy w komedii „Chłopaki nie płaczą”. Od tego czasu Ania zaczęła uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet w kraju.

Zobacz również: Co się dzieje z płucami gdy nosimy maseczkę? Lekarz wyjaśnia

Jeszcze większy rozgłoś przyniósł jej burzliwy związek z showmanem Kubą Wojewódzkim, a także niezapomniana sesja dla magazynu Playboy.

https://www.instagram.com/p/B3SKEH0oar9/

Dziś Anna Mucha mimo mijających lat nadal kusi pięknem dojrzałej kobiety, co często pokazuje publikując zdjęcia na swoim profilu w serwisie Instagram.

Anna Mucha to dziś prawdziwa seksbomba, ale jej kariera rozpoczęła się jeszcze w młodości, poniżej pokażemy zdjęcia jak wyglądała jako dziecko.
Anna Mucha to dziś prawdziwa seksbomba, ale jej kariera rozpoczęła się jeszcze w młodości, poniżej pokażemy zdjęcia jak wyglądała jako dziecko. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy również:

Policjanci zatrzymali pędzący samochód, gdy zajrzeli do środka wszystko stało się jasne. Wstrząsające zdarzenie

Pracownicy przerwali milczenie. Ujawnili prawdę o Jaworowicz

TVP naprawdę to puściła. Oto co poradzili na choroby… Widzowie w szoku

Tragedia w TVP. Śmierć w „Pytaniu na Śniadanie”. To wstrząs dla wszystkich

Przywileje dla zaszczepionych? Premier mówi wprost

Czeka nas kataklizm? Pod lodami Arktyki kryje się potężne niebezpieczeństwo

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →