Anna Mucha znów to zrobiła! To zdjęcie podbija sieć

Udostępnij:

Anna Mucha jest jak wino, bo z wiekiem staje się coraz lepsza i coraz większą furorę robią jej wpisy na Insta. Ciężko wytłumaczyć popularność aktorki, którą tak naprawdę mogliśmy podziwiać jedynie w kliku serialach, takich jak „Prosto w serce” (Polsat) i „M jak miłość” (TVP2). Być może wpływ ma na to uczucie, jakim przed laty obdarzył ją Kuba Wojewódzki, bo ma on opinię kogoś, kto z zamienia w złoto wszyscy, czego się dotknie.

Czytaj też: Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

Instagram, jaki prowadzi Anna Mucha to głównie zbiór selfie, robionych najczęściej pod takim kątem, by oglądający mógł zarówno patrzeć gwieździe głęboko w oczy, jak i zaglądać jej w dekolt. Tak też jest z ostatnim wpisem, który gwiazda seriali „M jak miłość” (TVP2) i „Prosto w serce” (TVN) wrzuciła na Insta.

Anna Mucha znowu podbiła Instagram

Anna Mucha wrzuciła na insta nową fotę. Fani gwiazdy seriali "Prosto w serce" i "M jak miłość" (TVP2) oszaleli. Czy Kuba WOjewódzki powininen być zazdrosny?
fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Widać na nim jak była partnerka Kuby Wojewódzkiego pozuje ubrana w panterkę. Wygląda przy tym jak kocica, bowiem odbicie w jej oczach sprawia, że jej źrenice wydają się być podłużne. Fotografię polubiło prawie 50000 osób, więc ciężko powiedzieć, czy jest wśród nich Kuba Wojewódzki, ale biorąc pod uwagę, że bywał on ostatnio widywany z aktorką, co rozbudziło na nowo plotki o tym, że znów są razem, można spekulować, że był on obecny podczas jego robienia.

Czytaj też: Sławomir i Adrian podjęli decyzję. Doszło do skandalu

Oczywiście fani nie pozostawili tej fotografii bez komentarza. Pod zdjęciem zaroiło się od wpisów zachwyconych mężczyzn i kobiet, którzy komplementowali różne aspekty urody gwiazdy. Anna Mucha wie, jak korzystać z Insta, by nakręcać swoją popularność i nie boi się tego robić.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
loading...

, , , , ,