Anna Mucha nago w łóżku Wojewódzkiego? Zdradził ją szczegół

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans i są razem? Nie wykluczone, bowiem ostatnie zdjęcie wskazuje, że to Anna Mucha leży nago w łóżku Wojewódzkiego.

Czytaj też: Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki postanowił kolejny raz wzbudzić kontrowersje, wokół jego rzekomego powrotu do Anny Muchy. Samozwańczy król TVN dodał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym w jego łóżku leży tajemnicza, naga kobieta. Czy jest to Ania Mucha?

O tym powrocie plotkuje cała Polska, a coś na rzeczy jest już od dobrych kilku miesięcy. Sami zainteresowani nie zamierzają jednak komentować tych doniesień. Jednak skrupulatnie, co jakiś czas podsycają temat. Tak też było i tym razem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki opublikował fotografię ze swojego mieszkania, na której w tle stała Ania. Wielu fanów od razu wyciągnęło daleko idące wnioski, że para znowu jest razem.

Czy to Anna Mucha leży nago w łóżku Wojewódzkiego?

Od tamtego momentu temat rozgrzewa do czerwoności fanów aktorki i dziennikarza na nowo. Teraz Kuba postanowił dolać oliwy do ognia i pokazał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z nagą kobietą w swoim łóżku.

Nie wiadomo kim ona jest, gdyż zakrywa twarz, jednak fani sami wyciągnęli wnioski, uznając, że na pewno jest to Ania Mucha.

„Prawdziwy gentleman nie przynosi swej kobiecie śniadania do łóżka. Prawdziwy gentleman przynosi jej wszystkie posiłki…”

– napisał showman pod fotografią.

Zobacz również: Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Dlaczego fani uznali, że anonimowa kobieta w łóżku Kuby to Ania? Co bardziej wnikliwi użytkownicy portalu społecznościowego Instagram, po dokładnym przeanalizowaniu zdjęcia, zauważyli, że kobieta nosi na lewej ręce bardzo podobną opaskę do tej z jaką widywana jest Ania Mucha.

Czy jest to dowód na to, że para znowu jest razem?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans i są razem? Nie wykluczone, bowiem ostatnie zdjęcie wskazuje, że to Anna Mucha leży nago w łóżku Wojewódzkiego.
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans i są razem? Nie wykluczone, bowiem ostatnie zdjęcie wskazuje, że to Anna Mucha leży nago w łóżku Wojewódzkiego. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Pilny zwrot w sprawie Kacpra! Matka zaatakowała policję

Nowy, nietypowy objaw COVID-19. Spójrz na swoje palce (foto)

Plotki okazały się prawdą. Andrzej Duda tłumaczy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →