Plotki okazały się prawdą. Andrzej Duda tłumaczy

Andrzej Duda skomentował plotki głoszące fakt, że w jego posiadanie weszła willa w Krakowie, prezydent przyznał, że faktycznie kupił, ale mieszkanie i to dwa lata temu.

Polecamy także: Czesi wprowadzili „inteligentną kwarantannę”- Co to jest?

Aktualnie Andrzej Duda przeżywa bardzo intensywny i nieszablonowy czas zważywszy na to jakie reguły kampanii wyborczej w tym roku podyktowała epidemia koronawirusa w Polsce. Głowa Państwa stara się, aby w najbliższych wyborach otrzymać możliwość kontynuacji swoich rządów na stanowisku prezydenta.

Większość sondaży wskazuje na to, że tylko polityczny armagedon mógłby mu odebrać szansę na reelekcję. Niestety prezydent musi się również zmierzyć z dosyć niewygodnymi pytaniami ze strony dziennikarzy, które mogą mieć wpływ na jego poparcie. Jedno z nich dotyczyło domniemanej wilii, którą prezydent miał kupić za milion złotych.

Andrzej Duda i willa w Krakowie za milion złotych

Epidemia koronawirusa w Polsce praktycznie wywróciła bieżącą kampanię prezydencką do góry nogami. Kandydaci nie mają możliwości do bezpośrednich spotkań ze swoimi sympatykami. W tej sytuacji spora część kampanii wyborczej odbywa się przede wszystkim w mediach oraz w internecie.

Z tej ostatniej możliwości stara się korzystać Andrzej Duda, który w ostatnim czasie na żywo na jednym z portali społecznościowych odpowiadał na pytania zadawane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło domniemanego zakupu głowy państwa w Krakowie.

Zadane pytanie przez jednego z internautów dotyczyło informacji podanej w tym tygodniu przez dziennik Fakt. Chodziło dokładnie o informację dotyczącą zakupu przez parę prezydencką wilii w Krakowie za milion złotych. Na dodatek z tej informacji wynika, że prezydent wraz z małżonką wzięli na ten cel kredyt w banku. Prezydent niezwłocznie postanowił odnieść się do tych informacji.

Polecamy także: Anna z „Rolnik szuka żony” przechodzi wielkie zmiany. Zdradziło ją zdjęcie

Nie kupiliśmy z żoną żadnej willi w Krakowie. To prawda, kupiliśmy mieszkanie w 2018. (…) Nadal chcemy mieć to mieszkanie, żeby zawsze mieć dokąd wrócić. Nasza córka też potrzebuje mieszkania, przez kilka lat była tam sama. Chcemy jej zostawić to mieszkanie”

wyjaśnił prezydent podczas internetowej rozmowy.

Andrzej Duda skomentował plotki głoszące fakt, że w jego posiadanie weszła willa w Krakowie, prezydent przyznał, że faktycznie kupił, ale mieszkanie
Andrzej Duda skomentował plotki głoszące fakt, że w jego posiadanie weszła willa w Krakowie, prezydent przyznał, że faktycznie kupił, ale mieszkanie/ screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Polecamy również:

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →